квітень 2017

Академія адвокації для жіночого руху має перших учасниць

Завершено відбір організацій-учасниць Проекту «Академія адвокації для жіночого руху». В травні активістки/активісти з різних регіонів України візьмуть участь в п’ятиденному тренінгу з підвищення спроможності в адвокації та впливі на прийняття рішень.

За результатами навчання організації зможуть підготувати на конкурс адвокаційні проекти, спрямовані на вирішення актуальних питань громади. Український жіночий фонд надасть переможцям менторську та грантову підтримку. Академія адвокації для жіночого руху сприятиме розбудові мережі жіночих НУО, обміну досвідом в сфері адвокації, а також мобілізації місцевих громад.

Проект «Академія адвокації для жіночого руху» впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Програми підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Організації-учасниці Академія адвокації для жіночого руху:

∙             Альянс за громадянські права

∙             Благодійна організація "Всеукраїнська Ліга "Легалайф"

∙             БО "Інша"

∙             БФ "Безпечна Дарниця"

∙             ВБО "Позитивні жінки"

∙             ГО "Природні права"

∙             Закарпатський обласний благодійний фонд "Благо"

∙             ЗОБФ "Посмішка дитини"

∙             Первомайська молодіжна громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр "Ольвія"

∙             Харківська громадська неприбуткова організація "Сучасна жінка"

∙             Хмельницька обласна ГО Подільський центр "Гендерна рада"

Дивіться також

серпень 2017
УЖФ оголошує тендер з розроблення інтерактивних матеріалів та проведення занять для учнів 7-9-х класів загальноосвітніх шкіл та студентів 1-2 курсів вищих навчальних закладів
серпень 2017
УЖФ оголошує тендер для обрання постачальників послуг із організації та проведення заходів з фінансової грамотності для учнів та студентів
серпень 2017
Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує тендер на обрання постачальника послуг із розроблення дизайну інформаційно-промоційних матеріалів.