квітень 2017

Академія адвокації для жіночого руху має перших учасниць

Завершено відбір організацій-учасниць Проекту «Академія адвокації для жіночого руху». В травні активістки/активісти з різних регіонів України візьмуть участь в п’ятиденному тренінгу з підвищення спроможності в адвокації та впливі на прийняття рішень.

За результатами навчання організації зможуть підготувати на конкурс адвокаційні проекти, спрямовані на вирішення актуальних питань громади. Український жіночий фонд надасть переможцям менторську та грантову підтримку. Академія адвокації для жіночого руху сприятиме розбудові мережі жіночих НУО, обміну досвідом в сфері адвокації, а також мобілізації місцевих громад.

Проект «Академія адвокації для жіночого руху» впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Програми підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Організації-учасниці Академія адвокації для жіночого руху:

∙             Альянс за громадянські права

∙             Благодійна організація "Всеукраїнська Ліга "Легалайф"

∙             БО "Інша"

∙             БФ "Безпечна Дарниця"

∙             ВБО "Позитивні жінки"

∙             ГО "Природні права"

∙             Закарпатський обласний благодійний фонд "Благо"

∙             ЗОБФ "Посмішка дитини"

∙             Первомайська молодіжна громадська організація "Жіночий інформаційно-координаційний центр "Ольвія"

∙             Харківська громадська неприбуткова організація "Сучасна жінка"

∙             Хмельницька обласна ГО Подільський центр "Гендерна рада"

Дивіться також

квітень 2017
Мета тендеру: обрати постачальника послуг для покращення конфігурації програми «Бухгалтерія 1С: Підприємство 8.3» із врахуванням специфічних потреб та процесів УЖФ.
квітень 2017
Якщо Ви активна, працьовита і цілеспрямована людина, яка бачить своє майбутнє в громадському та благодійному секторі, тоді ця вакансія для Вас!
квітень 2017
УЖФ оголошує тендер для аудиторських компаній на впровадження рекомендацій за результатами проведеного аналізу організаційної спроможності УЖФ і дослідження NUPAS.