травень 2017

Тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього аудиту

Міжнародний благодійний фонд «Український жіночий фонд» проводить тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього аудиту щодо проведення перевірки та підтвердження достовірності фінансової звітності організації за період з 1 січня по 31 грудня 2016 року.

Аудит має бути проведено у відповідності до міжнародних стандартів аудиту та Технічного завдання, з яким можна ознайомитись за посиланням

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 15 травня 2017 року.

Дата завершення аудиту – не пізніше 26 травня 2017 року.

Контактна особа – Любов Богорська, lbohorska@eopac.org.ua, тел. 044 507 0610 


Файли для завантаження:

1) Технічне завдання

 

Дивіться також

травень 2017
Сьогодні у Києві вже розпочався 5-денний тренінг на тему «Підготовка та проведення адвокаційних кампаній», який проводить В’ячеслав Кучереносов, експерт з адвокації за участі Людмили Чернявської, експертки з гендерних питань.
травень 2017
Оголошено конкурс на участь у щорічній програмі Українського Жіночого Фонду «Перший крок до успіху». Мета програми полягає у підтримці молодих жінок і дівчат, які готові допомагати у розвитку своїх громад та України в цілому й вести за собою молодь.
квітень 2017
Мета тендеру: обрати постачальника послуг для покращення конфігурації програми «Бухгалтерія 1С: Підприємство 8.3» із врахуванням специфічних потреб та процесів УЖФ.