Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта реалізовує Проєкт «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» та шукає чотирьох регіональних партнерів

Про конкурс
Проєкт передбачає застосування методології Мобілізація громад для розширення можливостей у 4 областях України, оскільки саме використання цієї методології сприяє подоланню нерівності, залученню усіх членів місцевих громад до процесів прийняття рішень щодо надання послуг, розвитку на місцевому рівні та відновлення і забезпечення безпеки громади, а також вирішенню ситуацій, під час яких жінки різних цільових аудиторій стикаються з різноманітними формами дискримінації. Методологія мобілізації громад допомагає вразливим жінкам і чоловікам розуміти свої права, розбудовувати власний потенціал, посилювати зв’язки з іншими членами громади і визначати пріоритетні заходи, що сприятимуть дотриманню їхніх прав.
Кінцевий термін
30 червня 2020
 

Український Жіночий Фонд запрошує до співпраці 

Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта реалізовує Проєкт «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог», що має на меті подовжувати сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громадах, мобілізувати їхню активність та розширювати їхні можливості, посилювати вплив на прийняття рішень на місцевому рівні. Проєкт передбачає застосування методології Мобілізація громад для розширення можливостей у 4 областях України, оскільки саме використання цієї методології сприяє подоланню нерівності, залученню усіх членів місцевих громад до процесів прийняття рішень щодо надання послуг, розвитку на місцевому рівні та відновлення і забезпечення безпеки громади, а також  вирішенню ситуацій, під час яких жінки різних цільових аудиторій стикаються з різноманітними формами дискримінації. Методологія мобілізації громад допомагає вразливим жінкам і чоловікам розуміти свої права, розбудовувати власний потенціал, посилювати зв’язки з іншими членами громади і визначати пріоритетні заходи, що сприятимуть дотриманню їхніх прав. 

Мета конкурсу:

обрати 4 регіональні партнери (по одній партнерській організації з області), які мають бажання опанувати методологію Мобілізації громад задля розширення можливостей та  зможуть забезпечити участь жінок і жіночих організацій зі своєї області в ініціативах Проєкту. 

Ми запрошуємо до участі у конкурсі жіночі громадські організації з шести областей України – Одеської, Полтавської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької та Харківської, які:

 • мають досвід роботи не менше двох років;
 • демонструють (відповідно до статуту) спрямованість на захист прав жінок та/або просування ґендерної рівності;
 • мають досвід співпраці з органами місцевого самоврядування  ОТГ;
 • розуміють процеси децентралізації та порядок прийняття рішень в ОТГ;
 • мають досвід співпраці з жінками з вразливих груп.

Просимо зауважити, що перераховані області визначені як пріоритетні для впровадження Проєкту, але в результаті конкурсу буде обрано тільки 4 області для участі в ньому.

Кінцевий термін подання заявки для участі у конкурсі – 30 червня 2020.   

Очікування від регіональних партнерських організацій:

 • Сприяти створенню груп самодопомоги (по одній групі в трьох ОТГ в кожній з чотирьох областей), які безпосередньо будуть залучені до Проєкту. Перевага надаватиметься тим ОТГ, в яких влада – відкрита та готова до співпраці й комунікації.
 • Надавати підтримку з проведення фокус-групових досліджень, а також індивідуальних інтерв’ю з метою створення ґендерних профілів громад.
 • Сприяти посиленню спроможності груп самодопомоги.
 • Об’єднувати та спонукати людей до громадської активності, сприяти укріпленню довіри, співпраці, підвищенню поваги та толерантності серед членів громади.
  • Координувати налагодження взаємодії між громадами та місцевим самоврядуванням.
  • Моніторити реалізацію проєктів групами самодопомоги. 

Тривалість Проєкту: 

 

15 місяців (липень 2020 – вересень 2021) 

Для участі у конкурсі зацікавлені організації мають заповнити аплікаційну форму за посиланням https://forms.gle/JXwRBftq1Rqo2bFR7 , а також надіслати електронною поштою:

 • Свідоцтво про реєстрацію організації;
 • Витяг зі статуту організації, який підтверджує, що напрямками її діяльності є захист прав жінок та/або просування ґендерної рівності, захист прав людини.

Просимо надсилати лист з супровідними документами з поміткою в темі листа («Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»_КОНКУРС) за адресою o.melnyk@uwf.org.ua до 18-00 30 червня 2020 року.

УЖФ письмово підтвердить отримання документів. Некомплектні заявки, а також ті, що подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Усі заявки розгляне Експертна Комісія. Рішення про підтримку буде оголошено не пізніше 10 липня 2020 року.

УЖФ залишає за собою право:

 • продовжити конкурс та/або рекомендувати перегляд заявок, базуючись на результатах оцінки;
 • робити запити щодо додаткової інформації від апліканток/ів для належного розгляду заявки;
 • не повідомляти про причини відхилення.

Запитання: 

будь ласка, надсилайте свої запитання на адресу o.melnyk@uwf.org.ua із зазначенням назви конкурсу («Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог»_КОНКУРС ).