Конкурси грантів для жіночих громадських організацій України, Молдови та Білорусі

Кожного року за результатами опитуваннь жіночих організацій УЖФ визначає пріоритетні напрямки грантової програми. Конкурси грантів оголошуються в середньому 2-3 рази на рік.

Український жіночий фонд підтримує проекти жіночих організацій, спрямовані на:

- розвиток жіночих організацій з регіонів України з метою підвищення їх ролі та створення сприятливого клімату для активної участі жінок у суспільному житті;

- підвищення активності жіночої молоді у суспільному житті України, виховання / підготовку майбутніх лідерок та сприяння формуванню молодої хвилі жіночого руху;

- розширення економічних можливостей для жінок, розвиток жіночого підприємництва і зменшення жіночого безробіття;

- обмін інформацією та поширення успішного досвіду серед жіночих організацій, що сприятиме розвитку та формуванню інформаційних мереж громадських організацій, які займаються жіночими та ґендерними питаннями.

 


Конкурс тревел-грантів для правозахисниць

Контактна особа
o.goriacheva@uwf.org.ua
Про конкурс
Ми пропонуємо підтримку для подорожей (тревел гранти), щоб забезпечити можливість участі активісток у національних, регіональних та міжнародних заходах, присвячених захисту прав жінок та дівчат.

Набір до 2-ої Академії молодих правозахисниць

Мета конкурсу
Метою Академії є посилення участі та видимості молодих правозахисниць у суспільному житті країни.
Про конкурс
Академія включатиме тренінгові сесії, менторську підтримку та індивідуальну роботу учасниць. Під час Академії учасниці зможуть поглибити свої знання у сфері захисту прав людини, ґендерної політики, ґендерної рівності та ґендерної дискримінації, більше дізнатись про комунікаційні стратегії та роботу зі ЗМІ, передумови проведення успішних адвокаційних кампаній, написання проектних пропозицій, осягнути механізми впливу на прийняття рішень та співпрацю з державними структурами, а також матимуть можливість зустрітись з успішними лідерками та активістками, які поділяться своїми історіями успіху та прикладами ефективних адвокаційних кампаній із захисту прав жінок та дівчат.

Тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього аудиту

Мета конкурсу
Закупівля послуг незалежного зовнішнього аудиту щодо проведення перевірки та підтвердження достовірності фінансової звітності організації за період з 1 січня по 31 грудня 2018 року.
Контактна особа
Віта Дячук , 044-507-06-10, v.diachuk@uwf.org.ua
Про конкурс
Міжнародний благодійний фонд «Український жіночий фонд» (УЖФ) оголошує тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього аудиту щодо проведення перевірки та підтвердження достовірності фінансової звітності організації за період з 1 січня по 31 грудня 2018 року. Аудит повинен проводитися у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, прийнятих Міжнародною організацією бухгалтерів (IFAC). Досвід проведення аудиту в неприбуткових організаціях є обов’язковим.

Конкурс на отримання грантів в рамках проекту «Рівність заради безпеки»

Контактна особа
o.goriacheva@uwf.org.ua
Про конкурс
УЖФ оголошує грантовий конкурс на реалізацію ініціатив громадських організацій - учасниць неформальних коаліцій зі сприяння впровадженню регіональних та місцевих планів дій з виконання Національного плану дій з виконання резолюції РБ ООН 1325

Приглашение к участию в Академии лидерства для молодых правозащитниц

Про конкурс
Украинский женский фонд приглашает молодых правозащитниц Молдовы принять участие в Академии лидерства

Набір до Академії молодих правозахисниць

Про конкурс
У рамках діючої ініціативи ми запрошуємо взяти участь в Академії лідерства для молодих правозахисниць, які спрямовують свою діяльність на захист прав жінок та дівчат.

Конкурс грантів для громадських організацій

Контактна особа
o.goriacheva@uwf.org.ua
Про конкурс
Український жіночий фонд запрошує жіночі і феміністичні громадські організації до участі у новому конкурсі грантів за двома пріоритетними напрямками.

Конкурс для тренерів

Контактна особа
a.ivanova@uwf.org.ua
Про конкурс
УЖФ оголошує набір тренерів для проведення тренінгів в рамках Академії жіночого лідерства для представниць 50 об’єднаних територіальних громад (ОТГ), які є партнерами програми DOBRE, в семи областях – Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Конкурс на участь у програмі посилення організаційної спроможності для жіночих ГО

Мета конкурсу
Сприяти інституційному посиленню і організаційному розвитку жіночих громадських організацій України; надати організаціям знання, а також український і міжнародний досвід, необхідні для створення нових інноваційних соціальних продуктів та послуг для жінок/
Контактна особа
iryna@uwf.org.ua
Про конкурс
Український жіночий фонд запрошує жіночі громадські організації взяти участь у програмі посилення організаційної спроможності. Термін участі у програмі – до 6 місяців.

Конкурс для жіночих громадських організацій

Мета конкурсу
Сприяти імплементації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН №1325 на локальному рівні та співпраці жіночих організацій з державними структурами, відповідальними за реалізацію Національного плану; посилити роль жіночих організацій
Контактна особа
iryna@uwf.org.ua
Про конкурс
Український жіночий фонд оголошує конкурс для жіночих громадських організацій з локалізації національного плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325.
Сторінки1234