Конкурси грантів для жіночих громадських організацій України, Молдови та Білорусі

Кожного року за результатами опитуваннь жіночих організацій УЖФ визначає пріоритетні напрямки грантової програми. Конкурси грантів оголошуються в середньому 2-3 рази на рік.

Український жіночий фонд підтримує проекти жіночих організацій, спрямовані на:

- розвиток жіночих організацій з регіонів України з метою підвищення їх ролі та створення сприятливого клімату для активної участі жінок у суспільному житті;

- підвищення активності жіночої молоді у суспільному житті України, виховання / підготовку майбутніх лідерок та сприяння формуванню молодої хвилі жіночого руху;

- розширення економічних можливостей для жінок, розвиток жіночого підприємництва і зменшення жіночого безробіття;

- обмін інформацією та поширення успішного досвіду серед жіночих організацій, що сприятиме розвитку та формуванню інформаційних мереж громадських організацій, які займаються жіночими та ґендерними питаннями.

 


Тендер на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання для громадських організацій Запорізької, Донецької та Луганської областей

Про конкурс
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю комп’ютерного та офісного обладнання для громадських організацій Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.

Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта реалізовує Проєкт «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» та шукає чотирьох регіональних партнерів

Про конкурс
Проєкт передбачає застосування методології Мобілізація громад для розширення можливостей у 4 областях України, оскільки саме використання цієї методології сприяє подоланню нерівності, залученню усіх членів місцевих громад до процесів прийняття рішень щодо надання послуг, розвитку на місцевому рівні та відновлення і забезпечення безпеки громади, а також вирішенню ситуацій, під час яких жінки різних цільових аудиторій стикаються з різноманітними формами дискримінації. Методологія мобілізації громад допомагає вразливим жінкам і чоловікам розуміти свої права, розбудовувати власний потенціал, посилювати зв’язки з іншими членами громади і визначати пріоритетні заходи, що сприятимуть дотриманню їхніх прав.

Український Жіночий Фонд оголошує конкурс грантів швидкого реагування для жіночих організацій України

Про конкурс
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс грантів швидкого реагування для жіночих організацій, спрямований на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19

Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом запрошує жінок-лідерок та активісток взяти участь в Академії Жіночого Лідерства.

Про конкурс
Плануєте балотуватися на місцевих виборах і хочете навчитися будувати успішну виборчу кампанію? Ця можливість для Вас. Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом міжнародних відносин запрошує жінок-лідерок та активісток взяти участь в Академії Жіночого Лідерства.

Український Жіночий Фонд (УЖФ) шукає експертку/та для розробки стратегічного документу щодо відповіді жіночого/феміністичного руху на довгострокові виклики пандемії COVID-19 для реалізації прав та можливостей жінок та дівчат

Про конкурс
За результатами тендеру буде відібрано експертку/та, яка/ий до 20 серпня 2020 року виконає наступні завдання: огляд ситуації та підготовку структури стратегічного документу щодо відповіді жіночого/феміністичного руху на довгострокові виклики пандемії COVID-19 для реалізації прав та можливостей жінок та дівчат; огляд існуючих досліджень, статистики та аналітики

Український Жіночий Фонд в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» оголошує конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій України

Мета конкурсу
підтримка спроможності жіночих/феміністичних організацій у швидкому та ефективному реагуванні на виклики, з якими стикаються жінки та дівчата внаслідок пандемії COVID-19.
Про конкурс
У відповідь на критичну ситуацію з пандемією COVID-19 Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує конкурс грантів швидкого реагування для розвитку спроможності жіночих/феміністичних організацій в оперативному та ефективному реагуванні на виклики, з якими стикаються жінки та дівчата.

Тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього аудиту

Мета конкурсу
проведення перевірки та підтвердження достовірності фінансової звітності організації за період з 1 січня по 31 грудня 2019 року.
Про конкурс
Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього аудиту щодо проведення перевірки та підтвердження достовірності фінансової звітності організації за період з 1 січня по 31 грудня 2019 року. Аудит має бути проведено у відповідності до Технічного завдання.

Оголошення конкурсу грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій України

Мета конкурсу
підтримати солідарні дії і ініціативи, спрямовані на вирішення нагальних проблем, з якими стикаються жінки різних груп і вікових категорій внаслідок пандемії COVID19.
Про конкурс
У відповідь на критичну ситуацію з пандемією COVID19 Український Жіночий Фонд оголошує конкурс малих грантів для підтримки солідарних відповідей на виклики, з якими сьогодні стикаються жінки.

Створення мережі регіональних партнерів Проекту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Мета конкурсу
обрати 24 регіональних партнери (по одній партнерській організації в області), які допоможуть забезпечити участь жінок і жіночих організацій з усіх областей України в ініціативах проекту.
Про конкурс
Український жіночий фонд оголошує конкурс грантів для створення мережі регіональних партнерів Проекту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Підтримка правозахисниць для захисту від емоційного вигорання

Про конкурс
Український жіночий фонд в рамках проекту з Irex Європа за фінансової підтримки ЄС пропонує підтримку від вигорання правозахисницям.
Сторінки12345