січень 2019

Академія адвокації у рамках проекту "ВПО та приймаючі громади"

Дивіться також

лютий 2019
У Запоріжжі відбувся заключний форум проекту "Економічні можливості постраждалим від конфлікту", у якому взяли участь Сюзан Фрітц, Директор Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові, Георгій Тука, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; Елла Слепян, Перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації; Валерій Еделєв, заступник міського голови м. Запоріжжя з питань діяльності виконавчих органів влади
січень 2019
29 січня 2019 року у Києві відбулась зустріч грантерів проекту «Рівність заради безпеки». Представники громадських організацій з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Хмельницької областей ознайомились з вимогами Українського жіночого фонду щодо звітності, домовились про комунікацію в рамках проекту, з тим, щоб якомога ширше коло людей дізналися про проекти, які будуть реалізовані у 5 областях.
листопад 2018
Активістки та представниці жіночих, феміністичних та ЛГБТКІ+ організацій зібралися у Києві під час Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства на дискусію «Нові часи - старі загрози: стратегії захисту та розширення прав людини в умовах активізації антиґендерних рухів».