Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.
квітень 2021
«Об’єднуйтесь та впливайте!» - сертифікати з таким гаслом отримали вже двісті п’ятдесят учасниць тренінгів за проєктом «Голос жінок і лідерство – Україна» (ГЖЛ), який втілює Український Жіночий Фонд за підтримки Уряду Канади.
квітень 2021
Ефективність застосування ґендерних квот, вибуття і заміни кандидаток та обраних депутатів, фінансові перешкоди для участі у виборах, випадки сексизму та дискримінації, - досвід участі жінок у місцевих виборах 2020 року підсумовують учасниці виборчого процесу та експертки в царині політики та ґендеру під час круглих столів. Презентації результатів ґендерного моніторингу виборів і дискусії відбуваються у восьми регіонах України впродовж березня-квітня 2021 року.
квітень 2021
Що зробили жіночі / феміністичні громадські організації в Канаді, Великій Британії, Швеції та Норвегії, щоб політика, економіка і соціальна сфера стали ґендерно орієнтованими? Як фемінізм впливає на добробут і демократію? Які завдання для феміністичного руху України найнагальніші?
березень 2021
Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує тендер на закупівлю послуг незалежного зовнішнього аудиту щодо проведення перевірки та підтвердження достовірності фінансової звітності організації за період з 1 січня по 31 грудня 2020 року. До участі запрошуються аудиторські компанії, які мають досвід проведення аудитів фінансової звітності проєктів, які фінансуються міжнародними організаціями та фінансовими установами.
березень 2021
До 9 квітня в межах проєкту «Голос жінок і лідерство- Україна» триває реєстрація на участь в онлайн-тренінгу«Адвокація: від зерен до врожаю». Навчання організовує наш партнер БФ «Відродження».
березень 2021
Як брати участь у Марші жінок* безпечно, анонімно, дистанційно? Що змінить ця акція? Чи платять учасницям і учасникам? Як говорити про Марш і фемінізм із близькими, надто коли вони ставляться до цього вороже або насторожено?
березень 2021
УЖФ в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом розпочав активну підготовку нових циклів АЖЛ з серії презентацій Академії в нових громадах. З 9 по 12 березня 2021 р. координаторка проєкту АЖЛ від Українського Жіночого Фонду Олена Панченко відвідала 8 нових об’єднаних територіальних громад Чернігівської області – Сновську, Корюківську, Ніжинську, Лосинівську, Менську, Сосницьку, Новгород-Сіверську та Коропську ОТГ, де презентувала місцевим жінкам-лідеркам переваги та можливості навчання в Академії.
березень 2021
В межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» наш партнер МФ «Відродження» оголошує конкурс на участь в онлайн тренінгу «Розбудова коаліцій та партнерств». Останній термін подання заявки до 19 березня 2021 р.
Сторінки12345 ... 37