лютий 2018

Тендер на обрання постачальників канцтоварів

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників канцтоварів для забезпечення потреб офісу та заходів, які будуть здійснюватися за програмами та проектами, що їх реалізує Фонд протягом 2018 року.

Мета тендеру: обрати постачальників канцелярських та офісних товарів для забезпечення потреб УЖФ протягом 2018 року.

Учасники тендеру: підприємства, товариства або фізичні особи-підприємці, які працюють в сфері забезпечення офісів канцелярськими та супутніми офісними товарами та мають досвід з надання зазначених послуг громадським організаціям та благодійним фондам.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що постачальник протягом 2018 року буде періодично забезпечувати офіс Фонду та заходи, які проводить Фонд (конференції, семінари, тренінги), необхідними канцелярськими товарами (різні види папок, блокноти, ручки, маркери, папір А4, папір для фліпчарта, настільне приладдя, щоденники та інші офісні товари).  

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

  • Досвід роботи у сфері забезпечення офісів канцелярськими товарами не менше 5-ти років;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами;
  • Позитивний імідж та надійна ділова і професійна репутація;
  • Здатність виконувати поставки товарів в означені терміни, іноді доволі стислі.

В результаті проведення тендеру буде обрано декілька постачальників канцтоварів, з якими Фонд працюватиме протягом 2018 року.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника, розрахунок вартості товарів та умови співпраці;
  2. Для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання: копії виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копії витягу з ЄДР із зазначенням КВЕД.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою uwf@uwf.org.ua до 10 лютого 2018 року включно.  

Файли для завантаження:

Текст оголошення та форма тендерної пропозиції

Дивіться також

жовтень 2018
23 активні жінки з Баштанської, Олександрівської та Прибужанівської громад Миколаївської області з’їхались до Миколаєва аби закінчити навчання в Академії.
жовтень 2018
2-3 жовтня 2018 р. в місті Кривий Ріг проходить 2-денний тренінг, який є завершальним етапом навчання в Академії жіночого лідерства для 28 активних жінок з Апостолівської, Зеленодольської та Софіївської об'єднаних територіальних громад Дніпропетровської області.
вересень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує грантовий конкурс на реалізацію ініціатив громадських організацій - учасниць неформальних коаліцій зі сприяння впровадженню регіональних та місцевих планів дій з виконання Національного плану дій з виконання резолюц