березень 2018

Тендер на обрання постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів в 3-х областях України за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», яку Фонд реалізує в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Мета тендеру: обрати постачальників послуг з організації та забезпечення проведення тренінгів в кожній з трьох областей України, а саме Дніпропетровській, Херсонській та Чернігівській.

Учасники тендеру: фізичні особи-підприємці, які мають досвід організації та забезпечення проведення заходів для громадських організацій та благодійних фондів.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що постачальник послуг із кожної з областей забезпечить проведення щонайменше 12 дводенних  та 12 одноденних тренінгів для 20 учасників кожен протягом березня - вересня 2018 року, а саме здійснить наступні роботи: 

-          Організація місця проведення тренінгу (зала для комфортної роботи 20 осіб з двома тренерами) та необхідного обладнання (ноутбук, проектор, екран, фліпчарт);

-          Забезпечення харчуванням (обід та дві кава-паузи) для 20 учасників та 2-х тренерів;

-          Забезпечення проїзду учасників по області (за необхідності);

-          Забезпечення необхідними канцтоварами (папір для фліпчарту, маркери, скотч, стікери, а також блокноти і ручки для 20 учасників на кожен тренінг);

-          Друк роздаткових матеріалів із розрахунку приблизно 10 сторінок на одного учасника на один дводенний тренінг;

-          Здійснення постійних комунікацій із працівниками УЖФ та тренерами.

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

  • Досвід організації тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що УЖФ шукає 3-х постачальників з 3-х різних областей зазначених вище.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
  2. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копія витягу з ЄДР із зазначенням КВЕД, копія свідоцтва платника єдиного податку та банківські реквізити.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою i.kolkovska@uwf.org.ua до 16 березня 2018 року включно.  

Файли для завантаження:

1) Текст оголошення і форма тендерної пропозиції

Дивіться також

березень 2018
В рамках компоненту мобілізації громад задля розширення можливостей спільної програми ООН Жінки та ПРООН, Український Жіночий Фонд шукає підрядника для підготовки та написання історій успіху, які демонструватимуть особисте зростання та історії успіху учасниць проекту.
лютий 2018
УЖФ шукає постачальників із надання транспортних послуг в Донецькій, Луганській, Київській, Харківській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Черкаській, Житомирській, Миколаївській, Сумській, Кіровоградській, Тернопільській, Полтавській та Херсонській областях України.
лютий 2018
Український жіночий фонд шукає постачальників канцтоварів для забезпечення потреб офісу та заходів, які будуть здійснюватися за програмами та проектами, що їх реалізує Фонд протягом 2018 року.