березень 2018

Тендер на обрання постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів в 3-х областях України за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», яку Фонд реалізує в рамках проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Мета тендеру: обрати постачальників послуг з організації та забезпечення проведення тренінгів в кожній з трьох областей України, а саме Дніпропетровській, Херсонській та Чернігівській.

Учасники тендеру: фізичні особи-підприємці, які мають досвід організації та забезпечення проведення заходів для громадських організацій та благодійних фондів.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що постачальник послуг із кожної з областей забезпечить проведення щонайменше 12 дводенних  та 12 одноденних тренінгів для 20 учасників кожен протягом березня - вересня 2018 року, а саме здійснить наступні роботи: 

-          Організація місця проведення тренінгу (зала для комфортної роботи 20 осіб з двома тренерами) та необхідного обладнання (ноутбук, проектор, екран, фліпчарт);

-          Забезпечення харчуванням (обід та дві кава-паузи) для 20 учасників та 2-х тренерів;

-          Забезпечення проїзду учасників по області (за необхідності);

-          Забезпечення необхідними канцтоварами (папір для фліпчарту, маркери, скотч, стікери, а також блокноти і ручки для 20 учасників на кожен тренінг);

-          Друк роздаткових матеріалів із розрахунку приблизно 10 сторінок на одного учасника на один дводенний тренінг;

-          Здійснення постійних комунікацій із працівниками УЖФ та тренерами.

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

  • Досвід організації тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що УЖФ шукає 3-х постачальників з 3-х різних областей зазначених вище.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
  2. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР), копія витягу з ЄДР із зазначенням КВЕД, копія свідоцтва платника єдиного податку та банківські реквізити.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою i.kolkovska@uwf.org.ua до 16 березня 2018 року включно.  

Файли для завантаження:

1) Текст оголошення і форма тендерної пропозиції

Дивіться також

листопад 2018
В рамках проекту «Рівність заради безпеки», що фінансується Європейським Союзом, УЖФ підтримає 15 проектів, спрямованих на локалізацію Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року (НПД 1325).
листопад 2018
УЖФ оголошує тендер на відбір зовнішнього експерта/експертки з оцінки результатів, отриманих в проекті USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» і розробки рекомендацій.
листопад 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) шукає консультанта/ку з питань організаційного розвитку і управління персоналом для удосконалення організаційної структури Фонду і зміни відповідних політик і процедур.