квітень 2018

УЖФ запрошує для участі у тренінгу для тренерів за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

МБФ «Український жіночий фонд» спільно з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» запрошує представників та представниць громадських організацій, а також обласних, районних, міських центрів зайнятості до участі у дводенному тренінгу для тренерів за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», який відбуватиметься в Києві 25-26 квітня 2018 року. Запрошуємо до участі представників та представниць з 11 областей країни, а саме: Житомирської, Запорізької, Київської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Тернопільської, Миколаївської, Кіровоградської, Донецької та Луганської.

Основною метою програми є надання допомоги вразливим групам населення (внутрішньо-переміщеним особам, людям, які постраждали в результаті конфлікту, пенсіонерам, людям передпенсійного віку, членам багатодітних родин, одиноким батькам/матерям, людям з інвалідністю та малозабезпеченим особам тощо) шляхом забезпечення їх знаннями, навичками та впевненістю для прийняття обґрунтованих фінансових рішень у повсякденному житті.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Проживання, харчування та проїзд забезпечуються організаторами. Учасники та учасниці тренінгу для тренерів отримають тренерський посібник, в якому детально описано зміст 2-денного тренінгу з фінансової грамотності, принципи проведення вправ та надано тренерські підказки до подачі матеріалу. Посібник також містить розділ з роздатковими матеріалами для учасників та учасниць тренінгів.    

Звертаємо увагу, що в результаті дводенного навчання учасники тренінгу будуть відзначені сертифікатами, що засвідчують успішне проходження тренінгу для тренерів із фінансової грамотності. Також обов’язковою умовою для участі у тренінгу є зобов’язання провести власними ресурсами 2 тренінги для вищезгаданих вразливих груп населення у своїх регіонах та надати до УЖФ короткий змістовний звіт про їх проведення.

Для участі у тренінгу для тренерів запрошуються особи, які:

  • Володіють навиками та досвідом проведення тренінгів
  • Планують поширювати отримані знання під час роботи з цільовими аудиторіями, з якими працює його/її організація
  • Готові провести 2 тренінги власними ресурсами для цільових аудиторій, з якими працює його/її організація

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсних засадах. Просимо вас надсилати резюме та мотиваційний лист із зазначенням, яким чином будуть використовуватись набуті знання у майбутньому,  за адресою o.melnyk@uwf.org.ua до 13 квітня 2018 року включно. Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі та необхідну інформацію щодо тренінгу до 17 квітня 2018 р.

Дивіться також

грудень 2018
Сьогодні у Запоріжжі відбулась презентація нового проекту міжнародних організацій, в рамках якого протягом наступних 3 років у 5 об’єднаних територіальних громадах області впроваджуватимуть підхід мобілізації громад задля розширення можливостей (Community Mobilization for Empowerment).
грудень 2018
14 грудня 2018 р у Запоріжжі відбудеться презентація проекту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей»
листопад 2018
В рамках проекту «Рівність заради безпеки», що фінансується Європейським Союзом, УЖФ підтримає 15 проектів, спрямованих на локалізацію Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року (НПД 1325).