квітень 2018

УЖФ запрошує для участі у тренінгу для тренерів за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

МБФ «Український жіночий фонд» спільно з Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору» запрошує представників та представниць громадських організацій, а також обласних, районних, міських центрів зайнятості до участі у дводенному тренінгу для тренерів за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», який відбуватиметься в Києві 25-26 квітня 2018 року. Запрошуємо до участі представників та представниць з 11 областей країни, а саме: Житомирської, Запорізької, Київської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Тернопільської, Миколаївської, Кіровоградської, Донецької та Луганської.

Основною метою програми є надання допомоги вразливим групам населення (внутрішньо-переміщеним особам, людям, які постраждали в результаті конфлікту, пенсіонерам, людям передпенсійного віку, членам багатодітних родин, одиноким батькам/матерям, людям з інвалідністю та малозабезпеченим особам тощо) шляхом забезпечення їх знаннями, навичками та впевненістю для прийняття обґрунтованих фінансових рішень у повсякденному житті.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Проживання, харчування та проїзд забезпечуються організаторами. Учасники та учасниці тренінгу для тренерів отримають тренерський посібник, в якому детально описано зміст 2-денного тренінгу з фінансової грамотності, принципи проведення вправ та надано тренерські підказки до подачі матеріалу. Посібник також містить розділ з роздатковими матеріалами для учасників та учасниць тренінгів.    

Звертаємо увагу, що в результаті дводенного навчання учасники тренінгу будуть відзначені сертифікатами, що засвідчують успішне проходження тренінгу для тренерів із фінансової грамотності. Також обов’язковою умовою для участі у тренінгу є зобов’язання провести власними ресурсами 2 тренінги для вищезгаданих вразливих груп населення у своїх регіонах та надати до УЖФ короткий змістовний звіт про їх проведення.

Для участі у тренінгу для тренерів запрошуються особи, які:

  • Володіють навиками та досвідом проведення тренінгів
  • Планують поширювати отримані знання під час роботи з цільовими аудиторіями, з якими працює його/її організація
  • Готові провести 2 тренінги власними ресурсами для цільових аудиторій, з якими працює його/її організація

У зв’язку з обмеженою кількістю місць, відбір учасників здійснюватиметься на конкурсних засадах. Просимо вас надсилати резюме та мотиваційний лист із зазначенням, яким чином будуть використовуватись набуті знання у майбутньому,  за адресою o.melnyk@uwf.org.ua до 13 квітня 2018 року включно. Претенденти, які пройдуть конкурсний відбір, отримають підтвердження участі та необхідну інформацію щодо тренінгу до 17 квітня 2018 р.

Дивіться також

квітень 2018
Український Жіночий Фонд має на меті обрати розробника системи управління грантовими проектами для забезпечення потреб УЖФ в менеджменті грантових проектів.
березень 2018
Громадські організації з України та Литви представили новий Проект, що працюватиме за підтримки Європейського Союзу у 5 областях України. Очікується, що проект «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» сприятиме розробці та ефективній реалізації обласних планів дій на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.
березень 2018
УЖФ шукає постачальника послуг із забезпечення проведення Регіонального Форуму 24-25 квітня у м. Святогірськ Донецької області.