червень 2018

УЖФ успішно завершив 2-ий цикл Академії Жіночого Лідерства для представниць громад Тернопільської області

1 червня 2018 р. 16 активних жінок з Теребовлянської, Скалатської та Микулинецької громад Тернопільської області отримали сертифікати за результатами успішного проходження навчального курсу Академії Жіночого Лідерства, що впроваджувався протягом квітня – травня Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом в рамках програми DOBRE за підтримки USAID.

Академія жіночого лідерства - це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок - з громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, бізнесу та ЗМІ - в процесах децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах.

Протягом навчання в Академії жінки-лідерки з ОТГ Тернопільської області отримали «з перших рук» інформацію щодо жіночого лідерства та політичної участі, ключових аспектів децентралізації й відповідних можливостей та викликів для жінок, механізмів участі у місцевому самоврядуванні, врахування ґендерних особливостей під час визначення пріоритетів для громад. Окрім того, учасниці Академії мали можливість на практиці відпрацювати сучасні прийоми роботи з мобілізації громад, планування комунікаційної стратегії, підготовки публічних виступів, роботи зі ЗМІ тощо.

Також під керівництвом досвідчених тренерок учасниці працювали над розробкою плану дій в громадах та підготовкою проектів на підтримку їх власних ініціатив на користь громади в рамках програми мікрогрантів, старт якої і був анонсований наприкінці Академії.

Дивіться також

грудень 2018
Сьогодні у Запоріжжі відбулась презентація нового проекту міжнародних організацій, в рамках якого протягом наступних 3 років у 5 об’єднаних територіальних громадах області впроваджуватимуть підхід мобілізації громад задля розширення можливостей (Community Mobilization for Empowerment).
грудень 2018
14 грудня 2018 р у Запоріжжі відбудеться презентація проекту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей»
листопад 2018
В рамках проекту «Рівність заради безпеки», що фінансується Європейським Союзом, УЖФ підтримає 15 проектів, спрямованих на локалізацію Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року (НПД 1325).