червень 2018

УЖФ успішно завершив 2-ий цикл Академії Жіночого Лідерства для представниць громад Тернопільської області

1 червня 2018 р. 16 активних жінок з Теребовлянської, Скалатської та Микулинецької громад Тернопільської області отримали сертифікати за результатами успішного проходження навчального курсу Академії Жіночого Лідерства, що впроваджувався протягом квітня – травня Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом в рамках програми DOBRE за підтримки USAID.

Академія жіночого лідерства - це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок - з громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, бізнесу та ЗМІ - в процесах децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах.

Протягом навчання в Академії жінки-лідерки з ОТГ Тернопільської області отримали «з перших рук» інформацію щодо жіночого лідерства та політичної участі, ключових аспектів децентралізації й відповідних можливостей та викликів для жінок, механізмів участі у місцевому самоврядуванні, врахування ґендерних особливостей під час визначення пріоритетів для громад. Окрім того, учасниці Академії мали можливість на практиці відпрацювати сучасні прийоми роботи з мобілізації громад, планування комунікаційної стратегії, підготовки публічних виступів, роботи зі ЗМІ тощо.

Також під керівництвом досвідчених тренерок учасниці працювали над розробкою плану дій в громадах та підготовкою проектів на підтримку їх власних ініціатив на користь громади в рамках програми мікрогрантів, старт якої і був анонсований наприкінці Академії.

Дивіться також

жовтень 2018
23 активні жінки з Баштанської, Олександрівської та Прибужанівської громад Миколаївської області з’їхались до Миколаєва аби закінчити навчання в Академії.
жовтень 2018
2-3 жовтня 2018 р. в місті Кривий Ріг проходить 2-денний тренінг, який є завершальним етапом навчання в Академії жіночого лідерства для 28 активних жінок з Апостолівської, Зеленодольської та Софіївської об'єднаних територіальних громад Дніпропетровської області.
вересень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує грантовий конкурс на реалізацію ініціатив громадських організацій - учасниць неформальних коаліцій зі сприяння впровадженню регіональних та місцевих планів дій з виконання Національного плану дій з виконання резолюц