червень 2018

УЖФ успішно завершив 2-ий цикл Академії Жіночого Лідерства для представниць громад Тернопільської області

1 червня 2018 р. 16 активних жінок з Теребовлянської, Скалатської та Микулинецької громад Тернопільської області отримали сертифікати за результатами успішного проходження навчального курсу Академії Жіночого Лідерства, що впроваджувався протягом квітня – травня Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом в рамках програми DOBRE за підтримки USAID.

Академія жіночого лідерства - це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок - з громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, бізнесу та ЗМІ - в процесах децентралізації та розбудові новостворених об’єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах.

Протягом навчання в Академії жінки-лідерки з ОТГ Тернопільської області отримали «з перших рук» інформацію щодо жіночого лідерства та політичної участі, ключових аспектів децентралізації й відповідних можливостей та викликів для жінок, механізмів участі у місцевому самоврядуванні, врахування ґендерних особливостей під час визначення пріоритетів для громад. Окрім того, учасниці Академії мали можливість на практиці відпрацювати сучасні прийоми роботи з мобілізації громад, планування комунікаційної стратегії, підготовки публічних виступів, роботи зі ЗМІ тощо.

Також під керівництвом досвідчених тренерок учасниці працювали над розробкою плану дій в громадах та підготовкою проектів на підтримку їх власних ініціатив на користь громади в рамках програми мікрогрантів, старт якої і був анонсований наприкінці Академії.

Дивіться також

серпень 2018
Український жіночий фонд оголошує тендер на відбір компанії, яка здійснить відеозйомку та виготовлення відеороликів про діяльність грантерів в рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту».
липень 2018
Представники громадських організацій приїхали до Києва, щоб підписати грантові угоди та ознайомитися з процедурами за якими відбуватиметься реалізація проектів.
липень 2018
Міністерка міжнародного розвитку Канади пані Марі-Клод Бібо у Києві провела зустріч з лідерками жіночого руху України, під час якої оголосила, що в рамках програми «Голос жінок та лідерство» був підтриманий проект Українського жіночого фонду з бюджетом 4,75 млн канадських доларів.