червень 2018

Український жіночий фонд шукає постачальника послуг на умовах тендеру

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників послуг для розробки наступних документів УЖФ на 2018-2021 роки:

  • Фандрейзинговий план;
  • Операційний план;
  • План моніторингу і оцінки;
  • Комунікаційна стратегія.

За результатами тендеру буде відібрано одну або кілька організацій/консультантів, які у стислі терміни (до 15 серпня 2018 р.) проведуть аналіз існуючих документів, зокрема нової стратегії УЖФ на 2018-2021 роки, та спільно з Правлінням і персоналом УЖФ розроблять документи, що зазначено вище.

До участі у тендері запрошуються організації та консультанти, які володіють відповідними методиками та мають досвід консультування громадських організацій та/або благодійних фондів з питань написання стратегій і відповідних планів.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що постачальник/и послуг в період з 27 червня до 15 серпня 2018 р. здійснить/ять наступні роботи: 

-       аналіз стратегії УЖФ на 2018-2021 роки, існуючих планів, результатів оцінки організаційної спроможності Фонду і плану оргрозвитку;

-       додаткові обговорення з персоналом і Правлінням Фонду (за потреби);

-       аналіз існуючих процедур і політик Фонду (за потреби);

-       розробка і підготовка спільно з персоналом УЖФ наступних документів українською і англійською мовами: фандрейзинговий план; операційний план; план моніторингу і оцінки;  комунікаційну стратегію.

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

  • Володіння методиками стратегічного і операційного планування, моніторингу і оцінки, підготовки комунікаційних стратегій та успішний досвід їхнього використання для українських громадських організацій;
  • Досвід консультування громадських організацій з питань планування, моніторингу і оцінки та/або комунікацій не менше 3 років (досвід роботи з організаціями, що реалізовували проекти за підтримки USAID, вітається);
  • Наявність відповідних сертифікатів і рекомендацій від українських та/або міжнародних громадських організацій та благодійних фондів;
  • Ґендерно-сенситивна команда організацій та/або консультантів, які будуть працювати з УЖФ.

Для участі у тендері зацікавлені організації та або консультанти мають надати наступне:

1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо відповідного досвіду, опис запропонованої методології, план дій та розрахунок вартості послуг.

2. Дві рекомендації від українських та/або міжнародних громадських організацій або благодійних фондів, які підтверджували б досвід організації та/або консультанта.

3. Сертифікати, що підтверджують кваліфікацію організації та її персоналу або консультанта.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою uwf@uwf.org.ua  до 18:00 22 червня 2018 р. включно.  Результати відбору постачальника/ків послуг будуть оголошені до 27 червня 2018 р. 

Файли для завантаження:

1) Форма тендерної пропозиції

Дивіться також

грудень 2018
Сьогодні у Запоріжжі відбулась презентація нового проекту міжнародних організацій, в рамках якого протягом наступних 3 років у 5 об’єднаних територіальних громадах області впроваджуватимуть підхід мобілізації громад задля розширення можливостей (Community Mobilization for Empowerment).
грудень 2018
14 грудня 2018 р у Запоріжжі відбудеться презентація проекту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей»
листопад 2018
В рамках проекту «Рівність заради безпеки», що фінансується Європейським Союзом, УЖФ підтримає 15 проектів, спрямованих на локалізацію Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року (НПД 1325).