червень 2018

Набір до Академії молодих правозахисниць

У рамках діючої ініціативи ми запрошуємо взяти участь в Академії лідерства для молодих правозахисниць, які спрямовують свою діяльність на захист прав жінок та дівчат.

ПРО МОЖЛИВІСТЬ

Академія лідерства для молодих правозахисниць передбачає проведення двох 3-денних циклів, у кожному з яких візьмуть участь до 30 осіб (загальна кількість учасниць за обома циклами – до 60 осіб). Академія включатиме тренінгові сесії, менторську підтримку та індивідуальну роботу учасниць. Метою Академії є посилення участі та видимості молодих правозахисниць у суспільному житті країни. Під час Академії учасниці зможуть поглибити свої знання у сфері захисту прав людини, ґендерної політики, ґендерної рівності та ґендерної дискримінації, більше дізнатись про комунікаційні стратегії та роботу зі ЗМІ, передумови проведення успішних адвокаційних кампаній, написання проектних пропозицій, осягнути механізми впливу на прийняття рішень та співпрацю з державними структурами, а також матимуть можливість зустрітись з успішними лідерками та активістками, які поділяться своїми історіями успіху та прикладами ефективних адвокаційних кампаній із захисту прав жінок та дівчат.

Перший цикл Академії лідерства для молодих правозахисниць відбудеться з 17 по 19 липня в Києві, максимальна кількість учасниць – 30 осіб.

Декілька мотивованих, активних та цілеспрямованих учасниць Академії будуть запрошені до участі у Регіональній Академії, яка відбудеться у Кишиневі, Молдова навесні 2019 року. У Регіональній Академії візьмуть участь молоді правозахисниці з 5 країн – Білорусі, Грузії, Молдови, Росії та України, які матимуть можливість обмінятися між собою досвідом, ідеями та кращими практиками.

Для активісток, які візьмуть участь в Академії лідерства, буде надано можливість взяти участь у конкурсі малих грантів та отримати фінансування на конкурсних засадах для реалізації проекту з використання на практиці набутих під час Академії знань та навичок.

 

ПРО ВАС

Ми запрошуємо подаватись для участі у конкурсі осіб, які:

  • ідентифікують себе жінками, включаючи транс-жінок, гендерквір та небінарних осіб, які ідентифікують себе в більшій мірі жінками
  • захищають  права людини/права жінок
  • віком від 18 до 30 років з досвідом перебування у правозахисному русі не більше 2 років
  • мають потенціал стати лідеркою або рішуче виступати за права жінок у своїй громаді або організації

Ми заохочуємо подаватись до участі в Академії ЛГБТІ активісток, представниць етнічних меншин, ВІЛ-позитивних  жінок та внутрішньо переміщених жінок.

Участь в Академії є безкоштовною, відібрані учасниці будуть забезпечені всім необхідним під час проведення заходів.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму https://ukr.wf/academia до 24 червня 2018.

Додаткову інформацію за конкурсом можна отримати за телефоном: (044) 507 0610.  

ВАЖЛИВО

Команда проекту докладе максимальних зусиль для забезпечення безпеки спілкування з аплікантками.

ПРО НАС

IREX Європа, громадська організація з Франції, та національний партнер Український жіночий фонд реалізовують ініціативу, яка спрямована на підтримку й посилення лідерських навичок молодих жінок, які просувають права жінок. Ця ініціатива триватиме 2 роки за участі 5 країн Євразії та підтримки Європейської комісії.

Дивіться також

вересень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує грантовий конкурс на реалізацію ініціатив громадських організацій - учасниць неформальних коаліцій зі сприяння впровадженню регіональних та місцевих планів дій з виконання Національного плану дій з виконання резолюц
вересень 2018
Місцева координаторка проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» Неля Ковалюк повідомила, що за цей час в області пройшли навчання 53 людини з інвалідністю, а 5 випускників тренінгів отримали гранти на отримання обладнання для власної справи.
вересень 2018
Ми пропонуємо підтримку для подорожей (тревел гранти), щоб забезпечити можливість участі активісток у національних, регіональних та міжнародних заходах, присвячених захисту прав жінок та дівчат.