серпень 2018

Моніторингові візити в рамках Академії жіночого лідерства (проект DOBRE)

14-15 серпня 2018 р. представники Українського жіночого фонду та Національного демократичного інституту здійснили моніторингові візити до переможців грантової програми з Покровської, Могилівської та Царичанської об’єднаних територіальних громад Дінпропетровської області, що пройшли навчання в 1-му циклі Академії Жіночого Лідерства.

Мета відвідувань – ознайомитись з ходом та напрацюваннями за результатами виконання мікропроектів на користь громади, а також отримати зворотній зв’язок від грантерів - щодо можливостей та викликів під час виконання проектів, та від мешканців громади – про ефект та користь від реалізації проекту для громади.

14 серпня відвідали Покровську громаду, де випускниці АЖЛ – представниці місцевої благодійної організації «Довіра» успішно реалізують проект «Створення безпечного середовища для жінок Покровської ОТГ». В рамках проекту створено осередок – кімнату соціально-психологічної допомоги, де місцеві фахівці надають допомогу та підтримку вразливим верствам населення Покровської громади, зокрема, жінкам, які опинилися у складних життєваих обставинах. Проект має на меті об’єднати жінок Покровської громади і створити жіночу раду при виконавчому комітеті для реалізації ініціатив, які є важливим для жінок громади.

15 серпня зранку зустрілись в Могилівській громаді з активістками Могилівської спілки сільської молоді – місцевої громадської організації, що впроваджує проект «Школа психоемоційної рівноваги». Офіційне відкриття кімнати «Рівновага» на базі місцевої загально-освітньої школи відбудеться в День знань 1 вересня. Кімната стане осередком радісного настрою, дасть заряд енергії, сприятиме розвитку інтелекту, де під керівництвом психолога діти навчатимуться осмислено діяти і правильно реагувати в різних ситуаціях за рахунок розвиваючого, яскравого і дуже цікавого наповнення кімнати.

У 2-ій половині дня відвідали Царичанську ОТГ, де в рамках проекту «Лікарня приязна до пацієнтів» на базі місцевого Центру первинної медико-санітарної допомоги відбулось відкриття спеціалізованої кімнати для комфортного перебування батьків з дітьми раннього віку. В ході проекту, що впроваджує Царичанська районна громадська організація «Берегиня», кімнату було відремонтовано, облаштовано сучасними дитячими меблями, іншим необхідним дитячим приладдям, закуплено іграшки та надруковано тематичні інформаційні буклети.

Дивіться також

листопад 2019
Вперше Академія Жіночого Лідерства завітала до Харкова, аби надати можливість зацікавленим активним жінкам з чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області долучитись до навчальної програми АЖЛ, дізнатись про накопичений досвід проведення Академій та поділитись власним досвідом вирішення актуальних питань з колежанками з інших громад.
жовтень 2019
Експертками УЖФ було зведено дані про подання фінансових звітів жінками і чоловіками – кандидатами в народні депутати в одномандатних виборчих округах.
вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».