вересень 2018

Проект USAID підвів підсумки діяльності в Житомирській області

14 вересня 2018 р. Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» підводив підсумки своєї діяльності у Житомирській області. Координаторка проекту в області Неля Ковалюк повідомила, що за цей час в області пройшли навчання 53 людини з інвалідністю, а 5 випускників тренінгів отримали гранти на отримання обладнання для власної справи.

Важливо було почути від представників місцевої влади та установ, що займаються соціальним захистом про те, що із закінченням проекту, нічого насправді не закінчується, і кожен і кожна, у міру своєї компетенції продовжуватиме сприяти та надавати підтримку людям з інвалідністю, які хотіли би відкрити свою справу.

Одна з грантерок проекту, Оксана Вахнюк, подякувала за комплексну підтримку, що її надавав проект, адже вона не лише отримала знання з ведення бізнесу, яких раніше не мала, але й мала можливість менторської підтримки з боку експертів компанії Бізнес Арена, до яких зверталася за самими різними порадами, навіть просто за моральною підтримкою. Тепер Оксана вже втричі розширила свій центр розвитку та дозвілля «Чадо» і він вже є популярним та улюбленим серед багатьох маленьких житомирян.

Директорка Проекту Наталя Карбовська відзначила роль координаторки проекту у Житомирській області Нелі Ковалюк, завдяки якій цей проект набув тих масштабів. І навіть, якщо середня кількість грантів в інших областях становив 3 гранти на область – у Житомирській їх було 5, в тому числі завдяки активній позиції Нелі.

Спеціалістка з менеджменту проектів у USAID Україна Лариса Піскунова сказала, що вона пишається тим, що USAID мало змогу підтримати таким непересічних людей і впевнена, що ця підтримка від американського народу стане початком успішного бізнес-шляху не лише тих 5 випускників та випускниць, які отримали гранти, а й тих, хто пройшли навчання і, можливо, самі розпочнуть свою справу.

Також учасники конференції відвідали грантерів Вадима Вікаренка, ветерана АТО, який відкрив виробництво меблів у вигляді тварин та магазин фотоподарунків Brais Сергія Лебідя у смт Пулини.

Дивіться також

жовтень 2018
23 активні жінки з Баштанської, Олександрівської та Прибужанівської громад Миколаївської області з’їхались до Миколаєва аби закінчити навчання в Академії.
жовтень 2018
2-3 жовтня 2018 р. в місті Кривий Ріг проходить 2-денний тренінг, який є завершальним етапом навчання в Академії жіночого лідерства для 28 активних жінок з Апостолівської, Зеленодольської та Софіївської об'єднаних територіальних громад Дніпропетровської області.
вересень 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує грантовий конкурс на реалізацію ініціатив громадських організацій - учасниць неформальних коаліцій зі сприяння впровадженню регіональних та місцевих планів дій з виконання Національного плану дій з виконання резолюц