вересень 2018

Проект USAID підвів підсумки діяльності в Житомирській області

14 вересня 2018 р. Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» підводив підсумки своєї діяльності у Житомирській області. Координаторка проекту в області Неля Ковалюк повідомила, що за цей час в області пройшли навчання 53 людини з інвалідністю, а 5 випускників тренінгів отримали гранти на отримання обладнання для власної справи.

Важливо було почути від представників місцевої влади та установ, що займаються соціальним захистом про те, що із закінченням проекту, нічого насправді не закінчується, і кожен і кожна, у міру своєї компетенції продовжуватиме сприяти та надавати підтримку людям з інвалідністю, які хотіли би відкрити свою справу.

Одна з грантерок проекту, Оксана Вахнюк, подякувала за комплексну підтримку, що її надавав проект, адже вона не лише отримала знання з ведення бізнесу, яких раніше не мала, але й мала можливість менторської підтримки з боку експертів компанії Бізнес Арена, до яких зверталася за самими різними порадами, навіть просто за моральною підтримкою. Тепер Оксана вже втричі розширила свій центр розвитку та дозвілля «Чадо» і він вже є популярним та улюбленим серед багатьох маленьких житомирян.

Директорка Проекту Наталя Карбовська відзначила роль координаторки проекту у Житомирській області Нелі Ковалюк, завдяки якій цей проект набув тих масштабів. І навіть, якщо середня кількість грантів в інших областях становив 3 гранти на область – у Житомирській їх було 5, в тому числі завдяки активній позиції Нелі.

Спеціалістка з менеджменту проектів у USAID Україна Лариса Піскунова сказала, що вона пишається тим, що USAID мало змогу підтримати таким непересічних людей і впевнена, що ця підтримка від американського народу стане початком успішного бізнес-шляху не лише тих 5 випускників та випускниць, які отримали гранти, а й тих, хто пройшли навчання і, можливо, самі розпочнуть свою справу.

Також учасники конференції відвідали грантерів Вадима Вікаренка, ветерана АТО, який відкрив виробництво меблів у вигляді тварин та магазин фотоподарунків Brais Сергія Лебідя у смт Пулини.

Дивіться також

травень 2019
Шукаємо консультанта/ку для аналізу громад для визначення ґендерно орієнтованих пріоритетів та потреб, з якими стикаються вразливі групи жінок і чоловіків, що проживають в тридцяти шести громадах, розташованих у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях.
травень 2019
УЖФ шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів в трьох областях України: Донецькій, Запорізькій та Луганській.
травень 2019
Український жіночий фонд оголошує набір на школу лідерства для молодих активісток або тих, хто має активну громадську позицію з Харківської, Дніпропетровської, Вінницької, Сумської, Кіровоградської та Херсонської областей.