жовтень 2018

В Миколаєві завершується 5-ий цикл Академії жіночого лідерства

Ось і підходить до завершення 5-а Академія жіночого лідерства, що проходила у Миколаєві 18-19 жовтня 2018 р.

23 активні жінки з Баштанської, Олександрівської та Прибужанівської громад Миколаївської області з’їхались до Миколаєва аби закінчити навчання в Академії, отримати нову важливу інформацію, якою можна буде скористатись, зокрема, при підготовці проектів, а також отримати сертифікати по результатах успішного навчання.

Отже, протягом 2-денного завершального тренінгу АЖЛ учасниці опановуватимуть такі актуальні теми як:

  1. Механізми участі у місцевому самоврядуванні.
  2. Участь жінок у прийнятті рішень
  3. Розробка плану дій та написання проектів.

А 19 жовтня 2018 - в останній день навчання в Академії – представники Українського жіночого фонду ананонсували старт Програми малих грантів на підтримку ініціатив учасниць Академії жіночого лідерства з вище означених громад Миколаївської області, обраних на конкурсній основі, після чого під керівництвом досвідчених тренерок – Людмили Костенко, Інни Тимчик та Наталії Сергієнко - учасниці почали працювати над розробкою власних ініціатив та проектів.

Академія жіночого лідерства, що реалізує Український жіночий фонд в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом в рамках проекту DOBRE / USAID, це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок - з громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, бізнесу та ЗМІ - в процесах децентралізації та розбудові новостворених об'єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах.

 

Дивіться також

лютий 2019
Близько тисячі осіб покращили свої бізнес-навички, а 112 з них отримали грантову підтримку у вигляді обладнання потрібного для відкриття бізнесу та додатково створили 71 робоче місце. Ще 43 вже існуючих підприємства отримали грантове обладнання, завдяки чому створили ще 207 робочих місць. Такими є ключові результати роботи 2-річного проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджувався Українським жіночим фондом.
лютий 2019
Шукаємо постачальників транспортних послуг в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Київській та інших областях України.
січень 2019
Академия будет включать тренинговые сессии, менторскую поддержку и индивидуальную работу участниц.