жовтень 2018

Підтримка правозахисниць для захисту від емоційного вигорання

ПРО НАС

IREX Європа, громадська організація з Франції, та національний партнер Український жіночий фонд реалізовують ініціативу, яка спрямована на підтримку й посилення лідерських навичок молодих жінок, які просувають права жінок. Ця ініціатива триватиме 2 роки за участі 5 країн Євразії та підтримки Європейського Союзу.

У рамках діючої ініціативи ми підтримуємо молодих правозахисниць, які знаходяться у стані вигорання (або іншій виснажливій ситуації) та потребують перепочинку та/або негайної психологічної, медичної та юридичної підтримки.

ПРО МОЖЛИВІСТЬ

Враховуючи загрозу та переслідування, як фізичні, так і психологічні, з якими часто  стикаються молоді правозахисниці у країнах, де реалізується ініціатива, наша підтримка покликана пом’якшити вплив існуючого тиску, а також допомогти покращити їхню стійкість, надаючи їм можливість продовжувати свою боротьбу і зосередитись на роботі.

Зазначена підтримка може включати реабілітаційні курси, юридичні консультації та фінансову підтримку для покриття медичної та психологічної допомоги.

ПРО ВАС

Ми запрошуємо подаватись для отримання відповідної допомоги осіб, які:

-       є активістками/правозахисницями у сфері захисту прав жінок та дівчат

-       працюють (або є волонтерками) в громадських організаціях або залучені до організації і проведення правозахисних кампаній

-       мають потребу у медичній, психологічній та юридичній підтримці, що виникла у результаті їхньої професійної діяльності, і у випадку необхідності можуть це довести

-       мають громадянство України і проживають на території України

 

Посилання на аплікаційну форму https://goo.gl/forms/nCMWeNxEZDlREswi1

Дивіться також

листопад 2018
Український жіночий фонд (УЖФ) шукає консультанта/ку з питань організаційного розвитку і управління персоналом для удосконалення організаційної структури Фонду і зміни відповідних політик і процедур.
листопад 2018
УЖФ розпочинає проект «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» та шукає регіональних координаторів/ок.
жовтень 2018
23 активні жінки з Баштанської, Олександрівської та Прибужанівської громад Миколаївської області з’їхались до Миколаєва аби закінчити навчання в Академії.