січень 2019

Вакансії: Запорізька, Донецька та Луганська області

Український жіночий фонд у партнерстві зі Структурою ООН Жінки в Україні (UN Women) розпочав впровадження проекту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» у Луганській, Донецькій та Запорізькій областях. Проект спрямовано на розширення можливостей для жінок, особливо тих, які зазнають множинних форм дискримінації, брати активну участь в житті своєї громади, говорити про свої потреби, впливати на прийняття рішень, бути дотичними до формування бюджету, ініціювати зміни, направлені на розвиток громад.

Ми розширюємо команду і шукаємо людей, які готові працювати в своїх  громадах   Мобілізаторками, що означає бути неформальними лідерками, задача яких об’єднувати та спонукати людей до громадської активності, сприяти укріпленню довіри, співробітництва, підвищенню поваги та толерантності серед членів громади.

Проект працює в трьох областях в наступних громадах:

Донецька область: Сіверська ОТГ, Олександрівська ОТГ, Соледарська ОТГ, Ольгинська ОТГ, Новодонецька ОТГ, Волноваська ОТГ, Хлібодарівська ОТГ, Званівська ОТГ, Добропільська ОТГ; Очеретинська, Дружківська, Торецька, Курахівська, Великоновосельківська громади та місто Красногорівка.

Луганська область: Лозно-Олександрівська ОТГ, Привільська ОТГ, Гірська ОТГ, Новоайдарська ОТГ, Біловодська ОТГ, Щастинська ОТГ, Шульгинська ОТГ; Кремінська, Золотівська, Широкинська, Попаснянська, Сєвєродонецька Рубіжанська громади.

Запорізька область: Біленьківська ОТГ, Комишуваська ОТГ, Остриківська ОТГ, Комиш-Зорянська ОТГ, Гірсівська ОТГ.

Ми очікуємо залучити до співпраці Мобілізаторок, які:

  • проживають в громаді, де буде працювати проект
  • мають попередній досвід роботи в громадському секторі
  • вільно володіють українською та російською мовами
  • мають навички письмового і усного спілкування
  • можуть подорожувати
  • володіють організаційними, комунікаційними та управлінськими навичками.

Тривалість співпраці – 1 рік з можливим продовженням до жовтня 2021 року.

Зацікавлених у співпраці просимо надсилати резюме із супровідним листом до 12:00 15 лютого 2019 року на електронну адресу t.lytvynova@uwf.org.ua. У супровідному листі вкажіть, чому Ви вирішили займатися розвитком громади, а також контактну інформацію двох осіб, які можуть надати Вам рекомендацію. У темі листа обов’язково зазначте назву посади – Мобілізаторка_назва області.

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ток, які пройдуть попередній відбір.  

Дивіться також

червень 2019
Учасниці з громад Дніпропетровської та Херсонської областей зібралися в Дніпрі на заключні тренінги 10 та 11 Академії.
червень 2019
4 червня 2019 року представниці Коаліції «Хмельниччина 1325» представили результати моніторингу проведення інформаційної кампанії та навчання з питань локалізації НПД 1325 обласними службами.
червень 2019
Украинский женский фонд объявляет набор на тренинг, выпускницы которого примут участие в закрытом конкурсе грантов.