січень 2019

Академія адвокації у рамках проекту "ВПО та приймаючі громади"

Академія адвокації у рамках проекту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» стартувала сьогодні у Києві та об‘єднала активісток з 6 областей України.

Упродовж 22-24 січня 36 учасниць спільно з тренером та презентантками успішних кейсів, розглядатимуть основні складові адвокаційної діяльності, проаналізують ризики, осягнуть причини та наслідки, а також дізнаються про переваги побудови коаліції. У рамках діяльності за проектом також буде оголошено конкурс міні-грантів з метою створення та реалізації учасницями ініціативних груп та громадських організацій адвокаційних кампаній на місцевому рівні.

Проект реалізується Українським жіночим фондом спільно з Дніпропетровською громадською організацією «Жіночий інформаційно-координаційний центр», ГО «Вісь», «Центром гендерної культури», ХБО «Успішна жінка», ГО «Інтелект Сумщини», Асоціацією «Громадські ініціативи» та за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Дивіться також

травень 2019
Шукаємо консультанта/ку для аналізу громад для визначення ґендерно орієнтованих пріоритетів та потреб, з якими стикаються вразливі групи жінок і чоловіків, що проживають в тридцяти шести громадах, розташованих у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях.
травень 2019
УЖФ шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів в трьох областях України: Донецькій, Запорізькій та Луганській.
травень 2019
Український жіночий фонд оголошує набір на школу лідерства для молодих активісток або тих, хто має активну громадську позицію з Харківської, Дніпропетровської, Вінницької, Сумської, Кіровоградської та Херсонської областей.