січень 2019

Академія адвокації у рамках проекту "ВПО та приймаючі громади"

Академія адвокації у рамках проекту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» стартувала сьогодні у Києві та об‘єднала активісток з 6 областей України.

Упродовж 22-24 січня 36 учасниць спільно з тренером та презентантками успішних кейсів, розглядатимуть основні складові адвокаційної діяльності, проаналізують ризики, осягнуть причини та наслідки, а також дізнаються про переваги побудови коаліції. У рамках діяльності за проектом також буде оголошено конкурс міні-грантів з метою створення та реалізації учасницями ініціативних груп та громадських організацій адвокаційних кампаній на місцевому рівні.

Проект реалізується Українським жіночим фондом спільно з Дніпропетровською громадською організацією «Жіночий інформаційно-координаційний центр», ГО «Вісь», «Центром гендерної культури», ХБО «Успішна жінка», ГО «Інтелект Сумщини», Асоціацією «Громадські ініціативи» та за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Дивіться також

липень 2019
Український жіночий фонд у партнерстві з Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (НДІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) здійснює гендерний моніторинг позачергових виборів народних депутатів України, призначених на 21 липня 2019 року.
липень 2019
Передбачається, що обрані консультанти/ки, які мають досвід роботи за визначеними темами (одна або декілька), будуть проводити вебінари (тривалістю до 60 хв.) та/або одно-дводенні тренінги для громадських організацій та активісток/ів.
липень 2019
УЖФ шукає консультантів/організації для здійснення письмових перекладів для програм та проектів, які реалізує Фонд.