січень 2019

Академія адвокації у рамках проекту "ВПО та приймаючі громади"

Академія адвокації у рамках проекту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» стартувала сьогодні у Києві та об‘єднала активісток з 6 областей України.

Упродовж 22-24 січня 36 учасниць спільно з тренером та презентантками успішних кейсів, розглядатимуть основні складові адвокаційної діяльності, проаналізують ризики, осягнуть причини та наслідки, а також дізнаються про переваги побудови коаліції. У рамках діяльності за проектом також буде оголошено конкурс міні-грантів з метою створення та реалізації учасницями ініціативних груп та громадських організацій адвокаційних кампаній на місцевому рівні.

Проект реалізується Українським жіночим фондом спільно з Дніпропетровською громадською організацією «Жіночий інформаційно-координаційний центр», ГО «Вісь», «Центром гендерної культури», ХБО «Успішна жінка», ГО «Інтелект Сумщини», Асоціацією «Громадські ініціативи» та за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Дивіться також

лютий 2019
Близько тисячі осіб покращили свої бізнес-навички, а 112 з них отримали грантову підтримку у вигляді обладнання потрібного для відкриття бізнесу та додатково створили 71 робоче місце. Ще 43 вже існуючих підприємства отримали грантове обладнання, завдяки чому створили ще 207 робочих місць. Такими є ключові результати роботи 2-річного проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджувався Українським жіночим фондом.
лютий 2019
Шукаємо постачальників транспортних послуг в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Київській та інших областях України.
січень 2019
Представники громадських організацій з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської та Хмельницької областей ознайомились з вимогами Українського жіночого фонду щодо звітності, домовились про комунікацію в рамках проекту, з тим, щоб якомога ширше коло людей дізналися про проекти, які будуть реалізовані у 5 областях.