січень 2019

Академія адвокації у рамках проекту "ВПО та приймаючі громади"

Академія адвокації у рамках проекту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» стартувала сьогодні у Києві та об‘єднала активісток з 6 областей України.

Упродовж 22-24 січня 36 учасниць спільно з тренером та презентантками успішних кейсів, розглядатимуть основні складові адвокаційної діяльності, проаналізують ризики, осягнуть причини та наслідки, а також дізнаються про переваги побудови коаліції. У рамках діяльності за проектом також буде оголошено конкурс міні-грантів з метою створення та реалізації учасницями ініціативних груп та громадських організацій адвокаційних кампаній на місцевому рівні.

Проект реалізується Українським жіночим фондом спільно з Дніпропетровською громадською організацією «Жіночий інформаційно-координаційний центр», ГО «Вісь», «Центром гендерної культури», ХБО «Успішна жінка», ГО «Інтелект Сумщини», Асоціацією «Громадські ініціативи» та за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Дивіться також

листопад 2019
Вперше Академія Жіночого Лідерства завітала до Харкова, аби надати можливість зацікавленим активним жінкам з чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області долучитись до навчальної програми АЖЛ, дізнатись про накопичений досвід проведення Академій та поділитись власним досвідом вирішення актуальних питань з колежанками з інших громад.
жовтень 2019
Експертками УЖФ було зведено дані про подання фінансових звітів жінками і чоловіками – кандидатами в народні депутати в одномандатних виборчих округах.
вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».