січень 2019

Академія адвокації у рамках проекту "ВПО та приймаючі громади"

Академія адвокації у рамках проекту «Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог» стартувала сьогодні у Києві та об‘єднала активісток з 6 областей України.

Упродовж 22-24 січня 36 учасниць спільно з тренером та презентантками успішних кейсів, розглядатимуть основні складові адвокаційної діяльності, проаналізують ризики, осягнуть причини та наслідки, а також дізнаються про переваги побудови коаліції. У рамках діяльності за проектом також буде оголошено конкурс міні-грантів з метою створення та реалізації учасницями ініціативних груп та громадських організацій адвокаційних кампаній на місцевому рівні.

Проект реалізується Українським жіночим фондом спільно з Дніпропетровською громадською організацією «Жіночий інформаційно-координаційний центр», ГО «Вісь», «Центром гендерної культури», ХБО «Успішна жінка», ГО «Інтелект Сумщини», Асоціацією «Громадські ініціативи» та за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Дивіться також

серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.
липень 2019
Оксана Жолнович з проектом нового трудового кодексу вийшла у фінал телепрограми "Нові лідери" на телеканалі ICTV. Розповідаємо про Оксану і її напрацювання.