травень 2019

Тендер на обрання постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів в трьох областях України: Донецькій, Запорізькій та Луганській.  

Мета тендеру: обрати постачальників послуг з організації та забезпечення проведення тренінгів в громадах Донецької, Запорізької та Луганської областей.

Учасники тендеру: юридичні або фізичні особи-підприємці, які мають досвід організації та забезпечення проведення заходів для громадських організацій та благодійних фондів.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що постачальник послуг забезпечить проведення щонайменше 20 одноденних тренінгів в кожній з областей  для 20-22 учасників/ць  протягом трьох років, а саме здійснить наступні роботи: 

-          Організація місця проведення тренінгу (зала для комфортної роботи 20 осіб з тренером) та необхідного обладнання (проектор, екран, фліпчарт);

-          Забезпечення харчуванням (обід та дві кава-паузи) для 20 осіб;

-          Забезпечення проїзду учасників/ць між населеними пунктами в територіальних громадах (за необхідності);

-          Друк роздаткових матеріалів із розрахунку приблизно 10 сторінок на одну особу на один одноденний тренінг;

-          Здійснення комунікацій з УЖФ та тренерами.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Досвід організації тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Звертаємо Вашу увагу на те, що УЖФ шукає щонайменше по два постачальники з кожної з трьох вказаних областей.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
  2. Для фізичних осіб-підприємців обов’язковою умовою є надання:  

-          Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та  фізичних осіб-підприємців;

-          Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, в якому  зазначаються основні види діяльності;

-          Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), або довідки з податкового органу про обрання системи оподаткування.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою:  t.lytvynova@uwf.org.ua до 17 травня 2019 року включно. 

Файли для завантаження:

1) Текст оголошення і форма заявки

Дивіться також

січень 2020
Новий підхід до визначення розміру виборчої застави передбачений Виборчим кодексом, який набрав чинності 1 січня 2020 року. Український Жіночий Фонд висловлює стурбованість зростанням виборчої застави, що призведе до ускладнення доступу жінок до органів місцевої влади. Більше інформації – у розширеній версії матеріалу.
січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.