травень 2019

Український жіночий фонд представив програму "Голос жінок і лідерство - Україна"

20 травня відбулась презентація 3 програм на підтримку жінок-лідерок та жіночих організацій, що фінансуються Урядом Канади в рамках програми «Голос жінок і лідерство».

У вступній промові Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук запевнив, що Канада віддана ідеям ґендерної рівності і охоче підтримуватиме і надалі Україну у її прагненні до рівності. 

Урядова уповноважена з ґендерної політики пані Катерина Левченко наголосила, що Україні важливо залишитися на шляху демократичних перетворень та гарантування прав людини.

Далі були представлені програми.

Директорка Українського жіночого фонду пані Олеся Бондарпредставила результати самооцінки жіночого руху України, на які буде спиратися Український жіночий фонд під час реалізації проекту «Голос жінок і лідерство - Україна».

Директорка зі стратегічного розвитку УЖФ пані Наталія Карбовськапредставила програму та її партнерів – Міжнародний фонд "Відродження" та ГО "Ла Страда-Україна".

Другий проект за підтримки Уряду Канади представила директорка Pact Ukraine пані Альона Герасимова. Проект називається «Жінки України: залучені, спроможні, незламні». Виконавчий директор Isar Ednannia пан Володимир Шейгус розповів про важливість організаційного розвитку для громадських організацій, на чому буде зроблений значний акцент проекту Пакт. 

Останньою, але від того не менш важливою, була представлена програма Національного демократичного інституту «Підтримка жінок-лідерок в Україні». Директорка програми пані Олена Єна розповіла про дослідження, які свідчать, що суспільство готове до жінок в політиці і залишилось переконати самих жінок, що вони достатньо кваліфіковані, щоби працювати в радах всіх рівнів. Також Олена Єна представила партнерок програми ГО «Український жіночий конгрес» та її директорку Ірину Рауповута ГО «Інститут креативних інновацій» та її представницю Інну Палько.

Присутні на заході підтвердили, що програми спрямовані на підтримку жінок дуже актуальні і побажали учасницям успішної реалізації.

Модерувала представлення ґендерна експертка Лариса Кобелянська.

Дивіться також

травень 2020
21-22 травня в он-лайн форматі Український Жіночий Фонд провів завершальну 16-ту Академія Жіночого Лідерства для активних та ініціативних жительок Новорайської, Станіславської, Тавричанської ОТГ Херсонської області.
травень 2020
Як криза, пов’язана з пандемією COVID-19, вплинула на жінок? Які стратегії щодо подолання її наслідків розробили жіночі організації? Про системні рішення, які забезпечуватимуть захист прав жінок у кризових ситуаціях, 21 травня 2020 року представниці дванадцяти жіночих / феміністичних організацій спілкувалися з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою під час zoom-конференції.
травень 2020
19-20 травня УЖФ розпочав проведення серії заключних тренінгів 16 та 17 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з громад Херсонської та Миколаївської областей у новому он-лайн форматі.