травень 2019

Український жіночий фонд представив програму "Голос жінок і лідерство - Україна"

20 травня відбулась презентація 3 програм на підтримку жінок-лідерок та жіночих організацій, що фінансуються Урядом Канади в рамках програми «Голос жінок і лідерство».

У вступній промові Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук запевнив, що Канада віддана ідеям ґендерної рівності і охоче підтримуватиме і надалі Україну у її прагненні до рівності. 

Урядова уповноважена з ґендерної політики пані Катерина Левченко наголосила, що Україні важливо залишитися на шляху демократичних перетворень та гарантування прав людини.

Далі були представлені програми.

Директорка Українського жіночого фонду пані Олеся Бондарпредставила результати самооцінки жіночого руху України, на які буде спиратися Український жіночий фонд під час реалізації проекту «Голос жінок і лідерство - Україна».

Директорка зі стратегічного розвитку УЖФ пані Наталія Карбовськапредставила програму та її партнерів – Міжнародний фонд "Відродження" та ГО "Ла Страда-Україна".

Другий проект за підтримки Уряду Канади представила директорка Pact Ukraine пані Альона Герасимова. Проект називається «Жінки України: залучені, спроможні, незламні». Виконавчий директор Isar Ednannia пан Володимир Шейгус розповів про важливість організаційного розвитку для громадських організацій, на чому буде зроблений значний акцент проекту Пакт. 

Останньою, але від того не менш важливою, була представлена програма Національного демократичного інституту «Підтримка жінок-лідерок в Україні». Директорка програми пані Олена Єна розповіла про дослідження, які свідчать, що суспільство готове до жінок в політиці і залишилось переконати самих жінок, що вони достатньо кваліфіковані, щоби працювати в радах всіх рівнів. Також Олена Єна представила партнерок програми ГО «Український жіночий конгрес» та її директорку Ірину Рауповута ГО «Інститут креативних інновацій» та її представницю Інну Палько.

Присутні на заході підтвердили, що програми спрямовані на підтримку жінок дуже актуальні і побажали учасницям успішної реалізації.

Модерувала представлення ґендерна експертка Лариса Кобелянська.

Дивіться також

вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».
серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.