травень 2019

Можливості для організацій, що працюють з дівчатами-підлітками

Для номінування на міжнародний конкурс грантів Український жіночий фонд шукає місцеві організації, які працюють в інтересах дівчат (вікової категорії 10-19 років) та активно залучають дівчат до прийняття рішень і визначення пріоритетів.

Кваліфікаційні критерії до організації:

1)      Організація для дівчат:

-          Організація має бути спрямована на вирішення проблем дівчат (це має бути записано у статуті / місії / цілях)

-          Дівчата мають бути залучені до прийняття рішень та визначення пріоритетів в організації (при чому не обов’язково мають обіймати посаду)

2)      Регіон діяльності:

Організація має бути розташована в тій громаді, чиї проблеми вона вирішує

3)      Релігійне забарвлення

-          Організація не нав’язує релігійні погляди тим, з ким працює

-          Організація не обмежує тих, з ким працює лише однією релігією

4)      Політична участь:

-          Організація не повинна бути причетна до державної установи чи політичної партії.

5)      Категорія організації:

-          Новостворена (мінімум 6 місяців діяльності і річний бюджет від 5 до 17 тисяч доларів США)

-          Маленька (мінімум 12 місяців офіційної реєстрації та річний бюджет 17-100 тисяч доларів США)

-          Велика (мінімум 12 місяців офіційної реєстрації та річний бюджет 100-500 тисяч доларів США)

Перемога в конкурсі передбачає отримання фінансування на організаційний розвиток у розмірі до 5 тис доларів для категорії «новостворена», до 15 тис доларів для категорії «мала» та до 50 тис доларів для категорії «велика».

Якщо ви представляєте організацію, яка відповідає цим критеріям, або знаєте таку організацію, повідомте, будь ласка, нам до 5 червня електронною поштою grant@uwf.org.ua

У листі потрібно вказати:

1)      Назва організації, яка може претендувати

2)      Відповідність критеріям

3)      Контакти організації, яка може претендувати

4)      Назва і контакти організації, яка може надати рекомендації

Дивіться також

січень 2020
Новий підхід до визначення розміру виборчої застави передбачений Виборчим кодексом, який набрав чинності 1 січня 2020 року. Український Жіночий Фонд висловлює стурбованість зростанням виборчої застави, що призведе до ускладнення доступу жінок до органів місцевої влади. Більше інформації – у розширеній версії матеріалу.
січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.