травень 2019

Український жіночий фонд оголошує набір на тренінг, випускниці якого візьмуть участь у закритому конкурсі грантів

ПРО НАС

IREX Європа, громадська організація з Франції, та національний партнер Український жіночий фонд реалізовують ініціативу, яка спрямована на підтримку й посилення лідерських навичок молодих жінок, які просувають права жінок.

У рамках діючої ініціативи ми запрошуємо представниць жіночих організацій, чия діяльність спрямована на захист прав жінок, які стикаються з множинною дискримінацією та різними типами насильства, взяти участь у 3-денному тренінгу, що відбуватиметься у м. Києві з 1 по 3 липня 2019 року. Від однієї організації запрошуються на тренінг не більше двох осіб.

Випускниці тренінгу матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання фінансування для проведення медійної адвокаційної кампанії, спрямованої на привернення уваги до проблем цільової аудиторії, з якою вони працюють.

Мета тренінгу:

 • Поглибити знання жіночих НУО у сфері планування, організації та проведення успішних  медійних адвокаційних кампаній.
 • Посилити спроможність впливати на прийняття рішень, зміцнити їхні можливості реалізувати місцеві адвокаційні ініціативи.
 • Надати можливість на практиці використати набуті під час тренінгового курсу знання та спрямувати свої зусилля на вирішення визначеної проблеми на користь цільової аудиторії жінок, з якими вони працюють.
 • Посилити співпрацю активних жіночих НУО з органами місцевої влади та ЗМІ.

Призначення гранту:

Грант має бути використано на планування, розробку та проведення медійної адвокаційної кампанії. Тема кампанії не є обмеженою.

Критерії для отримання гранту:

 • Запланована діяльність відповідає пріоритетам конкурсу
 • Запропоновані дії є ефективними і дозволяють досягти мети проекту
 • Очікувані результати від реалізації проекту є реальними, послідовними і чітко визначеними

Максимальний розмір гранту – 240 000 гривень.

Недопустимі витрати:

 • купівля обладнання або інструментів;
 • сплата орендної плати чи купівля нерухомості.

Адміністративні витрати не можуть перевищувати 20% від суми гранту.

Тривалість реалізації кампанії – 4 місяці (1 вересня – 31 грудня 2019 року)

Фінансування здійснюватиметься в два етапи: 80% суми гранту буде перераховано після підписання угоди, 20% буде перераховано після звітування за мінімум 70% фінансування першого перерахування.

Розгляд проектних заявок здійснюється експертною комісією УЖФ.

Експертна комісія залишає за собою право:

 • рекомендувати доопрацювати заявку в залежності від результатів оцінки;
 • запитувати додаткову інформацію для належного обґрунтування заявки;
 • визначати суму гранту.

Експертна комісія зобов'язується дотримуватись принципів конфіденційності щодо змісту отриманих заявок.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням http://ukr.wf/inv19 до 9 червня 2019 включно.

Участь в тренінгу є безкоштовною, відібрані учасниці будуть забезпечені всім необхідним під час проведення тренінгу.

Додаткову інформацію за конкурсом можна отримати електронною поштою o.melnyk@uwf.org.ua

Дивіться також

січень 2020
Новий підхід до визначення розміру виборчої застави передбачений Виборчим кодексом, який набрав чинності 1 січня 2020 року. Український Жіночий Фонд висловлює стурбованість зростанням виборчої застави, що призведе до ускладнення доступу жінок до органів місцевої влади. Більше інформації – у розширеній версії матеріалу.
січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.