травень 2019

Академія жіночого лідерства в рамках проекту DOBRE продовжує свою роботу

29 травня 2019 р. в передмісті Дніпра розпочали свою роботу 10 та 11 Академії жіночого лідерства (АЖЛ), що проводяться Українським жіночим фондом в партнерстві з Національним демократичним інститутом за підтримки USAID.

Так, на першому 3-денному тренінгу 10-ої АЖЛ зібрались 23 активні жінки з Високопільської та Кочубеївської громад Херсонської області, а також Гречаноподівської громади Дніпропетровської області, які під керівництвом досвідчених тренерок – Олени Моргун та Оксани Давиденко – опановують насичену програму Академії жіночого лідерства.

Водночас, 3-денний тренінг 11-ої Академії, що успішно проводиться тренерками з Дніпра – Оксаною Мирошниченко та Ольгою Шулик, об’єднав 31 лідерку з Петриківської, Піщанської та Миколаївської громад Дніпропетровської області.

Ці 2 Академії проводяться в паралельному форматі і мають на меті надати учасницям можливість дізнатись нового, обмінятись накопиченим в громадах досвідом, долучитись до потужної мережі випускниць АЖЛ та за результатами навчання спробувати себе у написанні та реалізації проектів на користь своїх громад.

Протягом першого тренінгу 10 та 11 АЖЛ, що триватиме до 31 травня, учасниці традиційно опановуватимуть наступні тренінгові модулі:

- жіноче лідерство, політична участь

- децентралізація: можливості та виклики для жінок

- гендер, гендерна рівність

- мобілізація громад

- комунікаційні стратегії та робота зі ЗМІ

Учасниці 10 та 11 АЖЛ повернуться 20-21 травня, аби завершити навчання в Академії та розпочати роботу над підготовкою проектних пропозицій на користь мешканок/ців означених громад.

Академія жіночого лідерства, що реалізує Український жіночий фонд в партнерстві з Національним демократичним інститутом в рамках проекту DOBRE / USAID, це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок - з громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, бізнесу та ЗМІ - в процесах децентралізації та розбудові новостворених об'єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах.

#АЖЛ #DOBRE #НДІ

Дивіться також

серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.
липень 2019
Оксана Жолнович з проектом нового трудового кодексу вийшла у фінал телепрограми "Нові лідери" на телеканалі ICTV. Розповідаємо про Оксану і її напрацювання.