травень 2019

Академія жіночого лідерства в рамках проекту DOBRE продовжує свою роботу

29 травня 2019 р. в передмісті Дніпра розпочали свою роботу 10 та 11 Академії жіночого лідерства (АЖЛ), що проводяться Українським жіночим фондом в партнерстві з Національним демократичним інститутом за підтримки USAID.

Так, на першому 3-денному тренінгу 10-ої АЖЛ зібрались 23 активні жінки з Високопільської та Кочубеївської громад Херсонської області, а також Гречаноподівської громади Дніпропетровської області, які під керівництвом досвідчених тренерок – Олени Моргун та Оксани Давиденко – опановують насичену програму Академії жіночого лідерства.

Водночас, 3-денний тренінг 11-ої Академії, що успішно проводиться тренерками з Дніпра – Оксаною Мирошниченко та Ольгою Шулик, об’єднав 31 лідерку з Петриківської, Піщанської та Миколаївської громад Дніпропетровської області.

Ці 2 Академії проводяться в паралельному форматі і мають на меті надати учасницям можливість дізнатись нового, обмінятись накопиченим в громадах досвідом, долучитись до потужної мережі випускниць АЖЛ та за результатами навчання спробувати себе у написанні та реалізації проектів на користь своїх громад.

Протягом першого тренінгу 10 та 11 АЖЛ, що триватиме до 31 травня, учасниці традиційно опановуватимуть наступні тренінгові модулі:

- жіноче лідерство, політична участь

- децентралізація: можливості та виклики для жінок

- гендер, гендерна рівність

- мобілізація громад

- комунікаційні стратегії та робота зі ЗМІ

Учасниці 10 та 11 АЖЛ повернуться 20-21 травня, аби завершити навчання в Академії та розпочати роботу над підготовкою проектних пропозицій на користь мешканок/ців означених громад.

Академія жіночого лідерства, що реалізує Український жіночий фонд в партнерстві з Національним демократичним інститутом в рамках проекту DOBRE / USAID, це ініціатива, спрямована на посилення ролі жінок - з громадського сектору, політичних партій, місцевих органів самоврядування, бізнесу та ЗМІ - в процесах децентралізації та розбудові новостворених об'єднаних територіальних громад через покращення їх знань та навичок для збільшення можливостей участі жінок у прийнятті рішень в громадах.

#АЖЛ #DOBRE #НДІ

Дивіться також

травень 2020
21-22 травня в он-лайн форматі Український Жіночий Фонд провів завершальну 16-ту Академія Жіночого Лідерства для активних та ініціативних жительок Новорайської, Станіславської, Тавричанської ОТГ Херсонської області.
травень 2020
Як криза, пов’язана з пандемією COVID-19, вплинула на жінок? Які стратегії щодо подолання її наслідків розробили жіночі організації? Про системні рішення, які забезпечуватимуть захист прав жінок у кризових ситуаціях, 21 травня 2020 року представниці дванадцяти жіночих / феміністичних організацій спілкувалися з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою під час zoom-конференції.
травень 2020
19-20 травня УЖФ розпочав проведення серії заключних тренінгів 16 та 17 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з громад Херсонської та Миколаївської областей у новому он-лайн форматі.