липень 2019

Тендер на обрання постачальників конференц-послуг

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення заходів у м. Київ та в областях України в рамках поточних програм та проектів.

Учасники тендеру: організації або фізичні особи-підприємці, які мають досвід забезпечення проведення заходів для громадських організацій та благодійних фондів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що УЖФ шукає кількох постачальників, які забезпечуватимуть проведення заходів у різних областях України. Перевага буде надана постачальникам, які можуть забезпечити проведення заходів в більше, ніж одній області.

Обсяг роботи та терміни: 

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру, з кожним постачальником буде укладено договір, за яким протягом року постачальник забезпечуватиме проведення різноманітних заходів (конференції, тренінги, , зустрічі), а саме здійснить наступні роботи:  

-      Організація місця проведення заходу та необхідного обладнання (ноутбук, проектор, відеозв`язок, екран, фліпчарт тощо – за потреби);

-      Забезпечення харчуванням (кава-паузи, обіди, вечері) для учасниць/ків заходів;

-      Забезпечення проїзду учасниць/ків по місту, області (за потреби);

-      Забезпечення реєстрації учасниць/ків;

-      Забезпечення поселення учасниць/ків (за потреби);

-      Забезпечення компенсації проїзду учасниць/ків (за потреби);

-      Забезпечення необхідними канцтоварами (папір для фліпчарту, маркери, скотч, стікери, блокноти, ручки тощо – за потреби);

-      Друк роздаткових матеріалів (за потреби);

-      Організація фото- та відеозйомки (за потреби).

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Досвід забезпечення проведення конференцій, тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг; 
  2. Попередній досвід постачальника у виконанні подібних завдань - список 5 організацій, яким було надано послуги з проведення заходів протягом останніх 2-х років.
  3. Для фізичних осіб-підприємців  - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до 15 липня 2019 року включно із позначкою до теми листа «Конференц-послуги».  

Файли для завантаження:

Оголошення та форма тендерної пропозиції

Дивіться також

серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.
липень 2019
Оксана Жолнович з проектом нового трудового кодексу вийшла у фінал телепрограми "Нові лідери" на телеканалі ICTV. Розповідаємо про Оксану і її напрацювання.