липень 2019

Тендер на обрання постачальників послуг літературного редагування та коректури українською мовою

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає консультанток/ів  для надання послуг літературного редагування та коректури українською мовою інформаційних матеріалів програм та проектів, які реалізує Фонд.

До участі у тендері запрошуються консультант(к)и, які вільно володіють українською мовою, мають досвід літературного редагування та коректури, знайомі з лексикою у сферах прав жінок, гендерної рівності, гуманітарного розвитку, прав людини, тощо, а також з правилами використання фемінітивів. 

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру, з постачальником буде укладено договір, за яким протягом року, з моменту визначення результатів тендеру, консультант/ка буде періодично залучатися до здійснення літературного редагування та коректури матеріалів різних проектів УЖФ.

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

  • Вільне володіння українською мовою;
  • Досвід надання послуг літературного редагування та коректури українською мовою не менше 3 років;
  • Досвід співпраці з міжнародними організаціями, громадськими організаціями та/або благодійними фондами (досвід роботи з організаціями, що реалізовували проекти за підтримки агенцій структури ООН, USAID або Європейського Союзу вітається);
  • Знання термінології у сфері прав жінок, гендерної рівності і гуманітарного розвитку;
  • Знання правил і досвід використання фемінітивів; 
  • Наявність офіційної реєстрації для надання послуг (фізична-особа підприємець).

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Резюме із зазначенням досвіду і кваліфікацій, а також контакти 3 осіб (організацій), які могли б підтвердити кваліфікацію постачальника; 
  2. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить основну інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг за літературне редагування та коректуру - 1 сторінка тексту (1800 знаків з пробілами) в грн.;
  3. Для фізичних осіб-підприємців - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до 15 липня 2019 року включно із позначкою до теми листа «Редагування». 

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ:

Оголошення та форма тендерної пропозиції

Дивіться також

серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.
липень 2019
Оксана Жолнович з проектом нового трудового кодексу вийшла у фінал телепрограми "Нові лідери" на телеканалі ICTV. Розповідаємо про Оксану і її напрацювання.