липень 2019

Тендер на обрання постачальників послуг літературного редагування та коректури українською мовою

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає консультанток/ів  для надання послуг літературного редагування та коректури українською мовою інформаційних матеріалів програм та проектів, які реалізує Фонд.

До участі у тендері запрошуються консультант(к)и, які вільно володіють українською мовою, мають досвід літературного редагування та коректури, знайомі з лексикою у сферах прав жінок, гендерної рівності, гуманітарного розвитку, прав людини, тощо, а також з правилами використання фемінітивів. 

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру, з постачальником буде укладено договір, за яким протягом року, з моменту визначення результатів тендеру, консультант/ка буде періодично залучатися до здійснення літературного редагування та коректури матеріалів різних проектів УЖФ.

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

  • Вільне володіння українською мовою;
  • Досвід надання послуг літературного редагування та коректури українською мовою не менше 3 років;
  • Досвід співпраці з міжнародними організаціями, громадськими організаціями та/або благодійними фондами (досвід роботи з організаціями, що реалізовували проекти за підтримки агенцій структури ООН, USAID або Європейського Союзу вітається);
  • Знання термінології у сфері прав жінок, гендерної рівності і гуманітарного розвитку;
  • Знання правил і досвід використання фемінітивів; 
  • Наявність офіційної реєстрації для надання послуг (фізична-особа підприємець).

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Резюме із зазначенням досвіду і кваліфікацій, а також контакти 3 осіб (організацій), які могли б підтвердити кваліфікацію постачальника; 
  2. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить основну інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг за літературне редагування та коректуру - 1 сторінка тексту (1800 знаків з пробілами) в грн.;
  3. Для фізичних осіб-підприємців - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до 15 липня 2019 року включно із позначкою до теми листа «Редагування». 

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ:

Оголошення та форма тендерної пропозиції

Дивіться також

листопад 2019
Вперше Академія Жіночого Лідерства завітала до Харкова, аби надати можливість зацікавленим активним жінкам з чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області долучитись до навчальної програми АЖЛ, дізнатись про накопичений досвід проведення Академій та поділитись власним досвідом вирішення актуальних питань з колежанками з інших громад.
жовтень 2019
Експертками УЖФ було зведено дані про подання фінансових звітів жінками і чоловіками – кандидатами в народні депутати в одномандатних виборчих округах.
вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».