липень 2019

Тендер на обрання постачальників послуг письмових перекладів (українська/англійська)

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає консультантів/організації для здійснення письмових перекладів для програм та проектів, які реалізує Фонд.

До участі у тендері запрошуються консультант(к)и, які вільно володіють англійською та українською мовами, мають досвід письмових перекладів, знайомі з лексикою у сферах прав жінок, гендерної рівності, гуманітарного розвитку, прав людини, тощо, а також з правилами використання фемінітивів.  За результатами тендеру буде обрано декілька постачальників послуг перекладу.

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру з кожним постачальником буде укладено договір, за яким протягом року,  з моменту оголошення результатів тендеру, постачальник періодично залучатиметься до здійснення письмових перекладів для потреб програм і проектів УЖФ. 

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

 • Вільне володіння українською і англійською мовами;
 • Досвід письмових перекладів проектної документації;
 • Досвід співпраці з міжнародними організаціями, громадськими організаціями та/або благодійними фондами (досвід роботи з організаціями, що реалізовували проекти за підтримки агенцій структури ООН, USAID або Європейського Союзу вітається);
 • Знання термінології у сфері прав жінок, гендерної рівності і гуманітарного розвитку;
 • Знання правил і досвід використання фемінітивів; 
 • Повага до дедлайнів;
 • Гнучкість, можливість швидко відповідати на запити щодо перекладів.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

 1. Резюме із зазначенням досвіду і кваліфікацій, контакти 3 осіб (організацій), які могли б підтвердити співпрацю та кваліфікацію постачальника;
 2. Переклад на англійську тексту оголошення з сайту УЖФ за посиланням https://www.uwf.org.ua/news/11556;
 3. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг двох видів перекладу 1) українська-англійська 2) англійська-українська - 1 сторінка тексту (1800 знаків з пробілами) в грн.;
 4. Для фізичних осіб-підприємців - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до  15 липня 2019року включно із позначкою до теми листа «Письмовий переклад». 

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ:

Оголошення та форма тендерної пропозиції

Дивіться також

жовтень 2019
Експертками УЖФ було зведено дані про подання фінансових звітів жінками і чоловіками – кандидатами в народні депутати в одномандатних виборчих округах.
вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».
серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.