липень 2019

Тендер на обрання постачальників послуг письмових перекладів (українська/англійська)

Український жіночий фонд (УЖФ) шукає консультантів/організації для здійснення письмових перекладів для програм та проектів, які реалізує Фонд.

До участі у тендері запрошуються консультант(к)и, які вільно володіють англійською та українською мовами, мають досвід письмових перекладів, знайомі з лексикою у сферах прав жінок, гендерної рівності, гуманітарного розвитку, прав людини, тощо, а також з правилами використання фемінітивів.  За результатами тендеру буде обрано декілька постачальників послуг перекладу.

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру з кожним постачальником буде укладено договір, за яким протягом року,  з моменту оголошення результатів тендеру, постачальник періодично залучатиметься до здійснення письмових перекладів для потреб програм і проектів УЖФ. 

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

 • Вільне володіння українською і англійською мовами;
 • Досвід письмових перекладів проектної документації;
 • Досвід співпраці з міжнародними організаціями, громадськими організаціями та/або благодійними фондами (досвід роботи з організаціями, що реалізовували проекти за підтримки агенцій структури ООН, USAID або Європейського Союзу вітається);
 • Знання термінології у сфері прав жінок, гендерної рівності і гуманітарного розвитку;
 • Знання правил і досвід використання фемінітивів; 
 • Повага до дедлайнів;
 • Гнучкість, можливість швидко відповідати на запити щодо перекладів.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

 1. Резюме із зазначенням досвіду і кваліфікацій, контакти 3 осіб (організацій), які могли б підтвердити співпрацю та кваліфікацію постачальника;
 2. Переклад на англійську тексту оголошення з сайту УЖФ за посиланням https://www.uwf.org.ua/news/11556;
 3. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг двох видів перекладу 1) українська-англійська 2) англійська-українська - 1 сторінка тексту (1800 знаків з пробілами) в грн.;
 4. Для фізичних осіб-підприємців - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до  15 липня 2019року включно із позначкою до теми листа «Письмовий переклад». 

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ:

Оголошення та форма тендерної пропозиції

Дивіться також

вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».
серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.