липень 2019

Тендер на обрання консультантів для проведення навчальних заходів (вебінарів та тренінгів)

Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує тендер на обрання консультантів/ок для проведення низки вебінарів та тренінгів за визначеними  тематичними напрямками і запрошує до участі експерток /ів у визначених темах. Перелік тем навчань додається. 

Передбачається, що обрані консультанти/ки, які мають досвід роботи за визначеними темами (одна або декілька), будуть проводити вебінари (тривалістю до 60 хв.) та/або одно-дводенні тренінги  для громадських організацій та активісток/ів.

Проведення навчальних заходів включає підготовку запитань для оцінки потреб цільової аудиторії, формування порядку денного за форматом УЖФ з урахуванням потреб (результати оцінки потреб будуть надані УЖФ), проведення навчання. Також передбачається, що після проведення вебінарів/тренінгів учасниці/ки протягом визначеного часу зможуть звернутися до консультантки/а із запитаннями по темі.

Організаційні аспекти:

Іногороднім консультантам/кам, за потреби, забезпечується компенсація проїзду та проживання. Також, за домовленістю, можливе дистанційне проведення вебінару іногороднім консультантом/кою.

Гонорар за підготовку та проведення

-       вебінарів буде визначено в залежності від тривалості вебінару – до 3000 грн.

-       тренінгів буде визначено в залежності від проекту та тривалості тренінгу.

Вимоги до потенційних консультанток/ів:

  • Досвід проведення навчань з визначених тем (див. додаток);
  • Вільне володіння українською мовою;
  • Дотримання принципів ґендерної рівності та недискримінації;
  • Досвід консультування міжнародних організацій, громадських організацій та/або благодійних фондів буде перевагою;
  • Досвід у проведенні вебінарів буде перевагою.

Для участі у тендері зацікавлені особи мають надати:

  1. Резюме із зазначенням досвіду і кваліфікацій, контакти 3 осіб (організацій), які могли б підтвердити співпрацю протягом останніх 2 років;
  2. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
  3. Теми і формат навчання (форма додається);
  4. Заповнену форму згоди на обробку персональних даних.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою:  tender@uwf.org.ua до 24 липня 2019 року включно із позначкою «Тренінги та вебінари».  

Файли для завантаження:

Оголошення та форма заявки 

Дивіться також

липень 2020
Український Жіночий Фонд, реалізуючи компонент «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, оголошує тендер на виготовлення анімаційного відеоролика.
липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» провів відкритий тендер на закупівлю спортивного інвентаря та обладнання, спортивних та дитячих майданчиків громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів. За результатами тендеру було відібрано трьох постачальників.
липень 2020
Український Жіночий Фонд оголошує тендер на виготовлення десяти відеороликів, які відображають історії успіху проєкту «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» («Рівність заради безпеки»). Проєкт виконує Український Жіночий Фонд за підтримки Європейського Союзу в п’яти областях України.