липень 2019

Тендер на обрання консультантів для проведення навчальних заходів (вебінарів та тренінгів)

Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує тендер на обрання консультантів/ок для проведення низки вебінарів та тренінгів за визначеними  тематичними напрямками і запрошує до участі експерток /ів у визначених темах. Перелік тем навчань додається. 

Передбачається, що обрані консультанти/ки, які мають досвід роботи за визначеними темами (одна або декілька), будуть проводити вебінари (тривалістю до 60 хв.) та/або одно-дводенні тренінги  для громадських організацій та активісток/ів.

Проведення навчальних заходів включає підготовку запитань для оцінки потреб цільової аудиторії, формування порядку денного за форматом УЖФ з урахуванням потреб (результати оцінки потреб будуть надані УЖФ), проведення навчання. Також передбачається, що після проведення вебінарів/тренінгів учасниці/ки протягом визначеного часу зможуть звернутися до консультантки/а із запитаннями по темі.

Організаційні аспекти:

Іногороднім консультантам/кам, за потреби, забезпечується компенсація проїзду та проживання. Також, за домовленістю, можливе дистанційне проведення вебінару іногороднім консультантом/кою.

Гонорар за підготовку та проведення

-       вебінарів буде визначено в залежності від тривалості вебінару – до 3000 грн.

-       тренінгів буде визначено в залежності від проекту та тривалості тренінгу.

Вимоги до потенційних консультанток/ів:

  • Досвід проведення навчань з визначених тем (див. додаток);
  • Вільне володіння українською мовою;
  • Дотримання принципів ґендерної рівності та недискримінації;
  • Досвід консультування міжнародних організацій, громадських організацій та/або благодійних фондів буде перевагою;
  • Досвід у проведенні вебінарів буде перевагою.

Для участі у тендері зацікавлені особи мають надати:

  1. Резюме із зазначенням досвіду і кваліфікацій, контакти 3 осіб (організацій), які могли б підтвердити співпрацю протягом останніх 2 років;
  2. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
  3. Теми і формат навчання (форма додається);
  4. Заповнену форму згоди на обробку персональних даних.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою:  tender@uwf.org.ua до 24 липня 2019 року включно із позначкою «Тренінги та вебінари».  

Файли для завантаження:

Оголошення та форма заявки 

Дивіться також

січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
грудень 2019
МБФ «Український жіночий фонд» (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь в рамках проекту «Економічні можливості для жінок східної України». Див. більше інформації