липень 2019

Тендер на обрання консультантів для проведення навчальних заходів (вебінарів та тренінгів)

Український жіночий фонд (УЖФ) оголошує тендер на обрання консультантів/ок для проведення низки вебінарів та тренінгів за визначеними  тематичними напрямками і запрошує до участі експерток /ів у визначених темах. Перелік тем навчань додається. 

Передбачається, що обрані консультанти/ки, які мають досвід роботи за визначеними темами (одна або декілька), будуть проводити вебінари (тривалістю до 60 хв.) та/або одно-дводенні тренінги  для громадських організацій та активісток/ів.

Проведення навчальних заходів включає підготовку запитань для оцінки потреб цільової аудиторії, формування порядку денного за форматом УЖФ з урахуванням потреб (результати оцінки потреб будуть надані УЖФ), проведення навчання. Також передбачається, що після проведення вебінарів/тренінгів учасниці/ки протягом визначеного часу зможуть звернутися до консультантки/а із запитаннями по темі.

Організаційні аспекти:

Іногороднім консультантам/кам, за потреби, забезпечується компенсація проїзду та проживання. Також, за домовленістю, можливе дистанційне проведення вебінару іногороднім консультантом/кою.

Гонорар за підготовку та проведення

-       вебінарів буде визначено в залежності від тривалості вебінару – до 3000 грн.

-       тренінгів буде визначено в залежності від проекту та тривалості тренінгу.

Вимоги до потенційних консультанток/ів:

  • Досвід проведення навчань з визначених тем (див. додаток);
  • Вільне володіння українською мовою;
  • Дотримання принципів ґендерної рівності та недискримінації;
  • Досвід консультування міжнародних організацій, громадських організацій та/або благодійних фондів буде перевагою;
  • Досвід у проведенні вебінарів буде перевагою.

Для участі у тендері зацікавлені особи мають надати:

  1. Резюме із зазначенням досвіду і кваліфікацій, контакти 3 осіб (організацій), які могли б підтвердити співпрацю протягом останніх 2 років;
  2. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
  3. Теми і формат навчання (форма додається);
  4. Заповнену форму згоди на обробку персональних даних.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою:  tender@uwf.org.ua до 24 липня 2019 року включно із позначкою «Тренінги та вебінари».  

Файли для завантаження:

Оголошення та форма заявки 

Дивіться також

вересень 2019
Український жіночий фонд оголошує тендер на обрання постачальника послуг з розробки тренінгового модулю «Планування адвокаційної компанії груп самодопомоги з метою впливу на прийняття рішень на місцевому рівні» в рамках проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громади задля розширення можливостей».
серпень 2019
Очікувана дата початку роботи початок вересня 2019 року.
серпень 2019
Після офіційного оголошення результатів виборів експертками УЖФ було зведено остаточні дані про представництво народних депутатів України IX-го скликання у розрізі статі, а також про участь жінок у виборчому процесі загалом.