листопад 2019

УЖФ проводить першу Академію Жіночого Лідерства для громад Харківської області

УЖФ проводить першу Академію Жіночого Лідерства для громад Харківської області

Вперше Академія Жіночого Лідерства завітала до Харкова, аби надати можливість зацікавленим активним жінкам з чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області долучитись до навчальної програми АЖЛ, дізнатись про накопичений досвід проведення Академій та поділитись власним досвідом вирішення актуальних питань з колежанками з інших громад.

Так, 20 листопада 2019 р. розпочала свою роботу 15 Академія Жіночого Лідерства, взяти участь в якій до Харкова з’їхались 44 мотивовані і зацікавлені жінки-лідерки із Золочівської, Малинівської, Старосалтівської та Мереф’янської ОТГ Харківської області. Учасниці інтенсивно працюватимуть 3 дні під керівництвом досвідчених тренерок Академії – Олени Моргун та Галини Целовальниченко з Дніпра.

В перший день учасниці дізнались про особливості жіночого лідерства, бар’єри на його шляху, існуючі міфи щодо жіночого лідерства та його переваги. Також учасниці опанували практичні аспекти мережування, яке є одним з важливих завдань Академії, супротиву жіночому лідерству тощо.

Другий день був присвячений одному з ключових блоків навчальної програми – децентралізації, можливостям, викликам та перешкодам для жінок в умовах децентралізації. Окрім того, учасниці розглядали пріоритетні напрямки гендерної політики в державі, особливості її впровадження на рівні громад, а також активно працювали в групах над визначенням пріоритетів для своїх громад з урахуванням гендерних особливостей.

15-та Академія Жіночого Лідерства тривала до 22 листопада. В останній день першого етапу  навчання учасниці розглядали практичні аспекти мобілізації громади через залучення до прийняття рішень, а також цілий спектр важливих питань, що стосуються ефективних комунікацій, розробки комунікаційних стратегій, успішної роботи з представниками ЗМІ.

12-13 грудня учасниці з вищеозначених громад Харківської області повернуться до Харкова, аби завершити навчання в 15-ій Академії, отримати сертифікати та розпочати роботу над проектами та власними ініціативами на користь жінок громад.

Дивіться також

квітень 2020
Ми отримали 139 проєктів на конкурс. Вони надзвичайно різні за регіонами та тематичним спрямуванням. Аби проілюструвати отримані ініціативи, розробили інфографіки. Саме їх пропонуємо до уваги.
березень 2020
139! Стільки проектів ми отримали на конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій України. Дякуємо за солідарність, активність і небайдужість. Експерти вже почали розгляд проектів і в середу ввечері ми повідомимо результати.
березень 2020
Як і багато інших організацій, з 17 березня Український Жіночий Фонд переходить на дистанційний режим роботи. Наразі усі заплановані заходи Фонду перенесено на невизначений термін, або переведено в он-лайн формат. Про зміни ми будемо оперативно повідомляти, тож слідкуйте за нашими оголошеннями.