листопад 2019

УЖФ проводить першу Академію Жіночого Лідерства для громад Харківської області

УЖФ проводить першу Академію Жіночого Лідерства для громад Харківської області

Вперше Академія Жіночого Лідерства завітала до Харкова, аби надати можливість зацікавленим активним жінкам з чотирьох об’єднаних територіальних громад Харківської області долучитись до навчальної програми АЖЛ, дізнатись про накопичений досвід проведення Академій та поділитись власним досвідом вирішення актуальних питань з колежанками з інших громад.

Так, 20 листопада 2019 р. розпочала свою роботу 15 Академія Жіночого Лідерства, взяти участь в якій до Харкова з’їхались 44 мотивовані і зацікавлені жінки-лідерки із Золочівської, Малинівської, Старосалтівської та Мереф’янської ОТГ Харківської області. Учасниці інтенсивно працюватимуть 3 дні під керівництвом досвідчених тренерок Академії – Олени Моргун та Галини Целовальниченко з Дніпра.

В перший день учасниці дізнались про особливості жіночого лідерства, бар’єри на його шляху, існуючі міфи щодо жіночого лідерства та його переваги. Також учасниці опанували практичні аспекти мережування, яке є одним з важливих завдань Академії, супротиву жіночому лідерству тощо.

Другий день був присвячений одному з ключових блоків навчальної програми – децентралізації, можливостям, викликам та перешкодам для жінок в умовах децентралізації. Окрім того, учасниці розглядали пріоритетні напрямки гендерної політики в державі, особливості її впровадження на рівні громад, а також активно працювали в групах над визначенням пріоритетів для своїх громад з урахуванням гендерних особливостей.

15-та Академія Жіночого Лідерства тривала до 22 листопада. В останній день першого етапу  навчання учасниці розглядали практичні аспекти мобілізації громади через залучення до прийняття рішень, а також цілий спектр важливих питань, що стосуються ефективних комунікацій, розробки комунікаційних стратегій, успішної роботи з представниками ЗМІ.

12-13 грудня учасниці з вищеозначених громад Харківської області повернуться до Харкова, аби завершити навчання в 15-ій Академії, отримати сертифікати та розпочати роботу над проектами та власними ініціативами на користь жінок громад.

Дивіться також

січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
грудень 2019
МБФ «Український жіночий фонд» (УЖФ) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь в рамках проекту «Економічні можливості для жінок східної України». Див. більше інформації