грудень 2019

Сучасний жіночий / феміністичний рух в Україні: погляд зсередини

Цього року із використанням інструменту, який розробив Global Fund for Women, Український Жіночий Фонд провів оцінку жіночого/феміністичного руху в Україні. Отримані результати дослідження Український Жіночий Фонд вже презентував для громадських організацій у Харкові, Львові та Житомирі.

Цікаво, що переважна більшість опитаних вважає, що рух зараз перебуває на етапі становлення (58 %), зміцнення (38 %), у меншості склалась думка, що рух є на етапі зрілості (3 %), стагнації / занепаду (1 %).

Більше цифр можна знайти у презентації.

Дивіться також

квітень 2020
Ми отримали 139 проєктів на конкурс. Вони надзвичайно різні за регіонами та тематичним спрямуванням. Аби проілюструвати отримані ініціативи, розробили інфографіки. Саме їх пропонуємо до уваги.
березень 2020
139! Стільки проектів ми отримали на конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій України. Дякуємо за солідарність, активність і небайдужість. Експерти вже почали розгляд проектів і в середу ввечері ми повідомимо результати.
березень 2020
Як і багато інших організацій, з 17 березня Український Жіночий Фонд переходить на дистанційний режим роботи. Наразі усі заплановані заходи Фонду перенесено на невизначений термін, або переведено в он-лайн формат. Про зміни ми будемо оперативно повідомляти, тож слідкуйте за нашими оголошеннями.