грудень 2019

Тендер на обрання постачальників конференц-послуг з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь

Учасники тендеру: організації або фізичні особи-підприємці, які мають досвід забезпечення проведення заходів для громадських організацій та благодійних фондів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що УЖФ шукає трьох постачальників, які забезпечуватимуть проведення тренінгів за графіком замовника у співпраці з організаціями партнерами УЖФ у містах Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь.

 

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру, з кожним постачальником буде укладено договір, за яким протягом періоду з січня по червень 2020 року постачальник забезпечуватиме організацію проведення 20 тренінгових днів, згрупованих по 2 дні з середньою кількістю учасників до 30 осіб, а саме здійснить наступні роботи: 

-          Забезпечення харчуванням (сніданки, кава-паузи, обіди, вечері) для учасниць;

-          Забезпечення реєстрації учасниць;

-          Забезпечення поселення учасниць;

-          Забезпечення компенсації проїзду учасниць;

-          Забезпечення необхідними канцтоварами;

-          Тиражування роздаткових матеріалів.

 

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Досвід забезпечення проведення тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
  • Високий рівень надання організаційних послуг;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.
  • Перевага буде надаватись постачальникам із досвідом забезпечення проведення заходів у містах Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь.

 

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
  2. Попередній досвід постачальника у виконанні подібних завдань - контакти 3-х організацій (або листи-рекомендації), яким було надано послуги з організації тренінгів протягом останніх 2-х років.
  3. Для фізичних осіб-підприємців  - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Просимо надсилати ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до 25 грудня 2019 року включно із позначкою до теми листа «Конференц-послуги_місто».  

Завантажити форму для подання тендерної пропозиції можна за посиланням www.uwf.org.ua/competitions/11661

Дивіться також

січень 2020
Новий підхід до визначення розміру виборчої застави передбачений Виборчим кодексом, який набрав чинності 1 січня 2020 року. Український Жіночий Фонд висловлює стурбованість зростанням виборчої застави, що призведе до ускладнення доступу жінок до органів місцевої влади. Більше інформації – у розширеній версії матеріалу.
січень 2020
Український жіночий фонд оголошує конкурс на посаду Адміністративної асистентки(-а). Основні обов’язки: • Прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків • Обробка вхідної та вихідної кореспонденції • Забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень • Забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо). Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.
січень 2020
Український Фіночий Фонд шукає Асистента (-ку) програм. Основні обов’язки: організація забезпечення для проведення тренінгів, зустрічей та інших заходів (запрошення учасників, підготовка відповідних матеріалів, замовлення приміщення, організація харчування тощо). Підготовка контрактів та інших документів за потреби, облік підготовки/отримання/відправки фінансових та програмних документів від партнерів, грантерів, постачальників послуг та ін. Дедлайн подачі документів – 27 січня. Читайте більше про вакансію.