грудень 2019

Тендер на обрання постачальників конференц-послуг з міст Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь

Учасники тендеру: організації або фізичні особи-підприємці, які мають досвід забезпечення проведення заходів для громадських організацій та благодійних фондів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що УЖФ шукає трьох постачальників, які забезпечуватимуть проведення тренінгів за графіком замовника у співпраці з організаціями партнерами УЖФ у містах Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь.

 

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру, з кожним постачальником буде укладено договір, за яким протягом періоду з січня по червень 2020 року постачальник забезпечуватиме організацію проведення 20 тренінгових днів, згрупованих по 2 дні з середньою кількістю учасників до 30 осіб, а саме здійснить наступні роботи: 

-          Забезпечення харчуванням (сніданки, кава-паузи, обіди, вечері) для учасниць;

-          Забезпечення реєстрації учасниць;

-          Забезпечення поселення учасниць;

-          Забезпечення компенсації проїзду учасниць;

-          Забезпечення необхідними канцтоварами;

-          Тиражування роздаткових матеріалів.

 

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Досвід забезпечення проведення тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
  • Високий рівень надання організаційних послуг;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.
  • Перевага буде надаватись постачальникам із досвідом забезпечення проведення заходів у містах Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь.

 

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг;
  2. Попередній досвід постачальника у виконанні подібних завдань - контакти 3-х організацій (або листи-рекомендації), яким було надано послуги з організації тренінгів протягом останніх 2-х років.
  3. Для фізичних осіб-підприємців  - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Просимо надсилати ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до 25 грудня 2019 року включно із позначкою до теми листа «Конференц-послуги_місто».  

Завантажити форму для подання тендерної пропозиції можна за посиланням www.uwf.org.ua/competitions/11661

Дивіться також

квітень 2020
Ми отримали 139 проєктів на конкурс. Вони надзвичайно різні за регіонами та тематичним спрямуванням. Аби проілюструвати отримані ініціативи, розробили інфографіки. Саме їх пропонуємо до уваги.
березень 2020
139! Стільки проектів ми отримали на конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій України. Дякуємо за солідарність, активність і небайдужість. Експерти вже почали розгляд проектів і в середу ввечері ми повідомимо результати.
березень 2020
Як і багато інших організацій, з 17 березня Український Жіночий Фонд переходить на дистанційний режим роботи. Наразі усі заплановані заходи Фонду перенесено на невизначений термін, або переведено в он-лайн формат. Про зміни ми будемо оперативно повідомляти, тож слідкуйте за нашими оголошеннями.