березень 2020

Шановні колежанки, колеги, партнери і грантери!

Як і багато інших організацій, з 17 березня Український Жіночий Фонд переходить на дистанційний режим роботи.

Наразі усі заплановані заходи Фонду перенесено на невизначений термін, або переведено в он-лайн формат. Про зміни ми будемо оперативно повідомляти, тож слідкуйте за нашими оголошеннями.

Ми віримо що виклики завжди несуть і нові можливості. Тому протягом найближчого часу будемо випробовувати нові формати роботи он-лайн – зустрічі і обговорення; консультації з партнерами; оцінку конкурсних проектів; тренінги. Будемо вдячні якщо ви ділитиметесь з нами своїм досвідом і інноваційними практиками організації он-лайн заходів, а ми з радістю такий досвід поширюватимемо. Переконані, що в такий непростий період, як ніколи раніше, ми маємо підтримувати одне одного.

Будьмо на зв’язку й у разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь до ваших контактних осіб у Фонді, пишіть нам через сторінку в ФБ, або на адресу uwf@uwf.org.ua.

Ну і, безумовно, з радістю повернемось до інтенсивної оф-лайн роботи щойно ситуація в країні це дозволить.

Нагадуємо, офіційні рекомендації щодо дій під час карантину можна знайти за посиланням covid19.com.ua.

Жодної паніки, дбаємо про себе, своїх близьких і колег, працюємо далі. І зрештою все буде фемінізм!:-)

Дивіться також

липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю медичного та реабілітаційного обладнання громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю різноманітної техніки (побутової, аудіо-, відео-, швейної, тощо) громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю меблів громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.