березень 2020

Шановні колежанки, колеги, партнери і грантери!

Як і багато інших організацій, з 17 березня Український Жіночий Фонд переходить на дистанційний режим роботи.

Наразі усі заплановані заходи Фонду перенесено на невизначений термін, або переведено в он-лайн формат. Про зміни ми будемо оперативно повідомляти, тож слідкуйте за нашими оголошеннями.

Ми віримо що виклики завжди несуть і нові можливості. Тому протягом найближчого часу будемо випробовувати нові формати роботи он-лайн – зустрічі і обговорення; консультації з партнерами; оцінку конкурсних проектів; тренінги. Будемо вдячні якщо ви ділитиметесь з нами своїм досвідом і інноваційними практиками організації он-лайн заходів, а ми з радістю такий досвід поширюватимемо. Переконані, що в такий непростий період, як ніколи раніше, ми маємо підтримувати одне одного.

Будьмо на зв’язку й у разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтесь до ваших контактних осіб у Фонді, пишіть нам через сторінку в ФБ, або на адресу uwf@uwf.org.ua.

Ну і, безумовно, з радістю повернемось до інтенсивної оф-лайн роботи щойно ситуація в країні це дозволить.

Нагадуємо, офіційні рекомендації щодо дій під час карантину можна знайти за посиланням covid19.com.ua.

Жодної паніки, дбаємо про себе, своїх близьких і колег, працюємо далі. І зрештою все буде фемінізм!:-)

Дивіться також

квітень 2020
Ми отримали 139 проєктів на конкурс. Вони надзвичайно різні за регіонами та тематичним спрямуванням. Аби проілюструвати отримані ініціативи, розробили інфографіки. Саме їх пропонуємо до уваги.
березень 2020
139! Стільки проектів ми отримали на конкурс грантів швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій України. Дякуємо за солідарність, активність і небайдужість. Експерти вже почали розгляд проектів і в середу ввечері ми повідомимо результати.
січень 2020
Новий підхід до визначення розміру виборчої застави передбачений Виборчим кодексом, який набрав чинності 1 січня 2020 року. Український Жіночий Фонд висловлює стурбованість зростанням виборчої застави, що призведе до ускладнення доступу жінок до органів місцевої влади. Більше інформації – у розширеній версії матеріалу.