квітень 2020

Голос жінок і лідерство. Гранти швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій. Інфографіка

Український Жіночий Фонд оголошує результати конкурсу грантів швидкого реагування!

В рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» підтримано 12 проєктів, які допоможуть жіночим/феміністичним організаціям у швидкому та ефективному реагуванні на виклики, з якими стикаються жінки та дівчата внаслідок пандемії COVID-19.

 

Ми отримали 55 заявок, і рішення було непростим. Але як і обіцяли, рішення про надання грантів прийнято за 72 години. Учасниці конкурсу вже отримують листи.

Дякуємо Уряду Канади за підтримку!______

Конкурс проходить в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» завдяки підтримці Уряду Канади, що впроваджується Українським Жіночим Фондом (УЖФ).

Дивіться також

травень 2020
21-22 травня в он-лайн форматі Український Жіночий Фонд провів завершальну 16-ту Академія Жіночого Лідерства для активних та ініціативних жительок Новорайської, Станіславської, Тавричанської ОТГ Херсонської області.
травень 2020
Як криза, пов’язана з пандемією COVID-19, вплинула на жінок? Які стратегії щодо подолання її наслідків розробили жіночі організації? Про системні рішення, які забезпечуватимуть захист прав жінок у кризових ситуаціях, 21 травня 2020 року представниці дванадцяти жіночих / феміністичних організацій спілкувалися з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою під час zoom-конференції.
травень 2020
19-20 травня УЖФ розпочав проведення серії заключних тренінгів 16 та 17 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з громад Херсонської та Миколаївської областей у новому он-лайн форматі.