травень 2020

Український Жіночий Фонд розпочав роботу Академії Жіночого Лідерства в он-лайн форматі

19-20 травня УЖФ розпочав проведення серії заключних тренінгів 16 та 17 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з громад Херсонської та Миколаївської областей у новому он-лайн форматі.

Задля більшої ефективності сприйняття матеріалу учасницями Академії  програма та зміст тренінгів були адаптовані тренерками АЖЛ під он-лайн формат, а учасниці проходять навчання в малих групах протягом двох днів (кожна підгрупа) по 4 години кожного дня. На цьому етапі навчання включає наступні тренінгові модулі:

  1. Механізми участі у місцевому самоврядуванні.
  2. Політична участь.
  3. Написання проектів.

В рамках заключного тренінгу представниці УЖФ анонсували запуск Програми малих грантів на підтримку ініціатив учасниць Академії Жіночого Лідерства з означених громад Херсонської області. Протягом останнього дня учасниці Академії під керівництвом досвідчених тренерок АЖЛ Людмили Костенко та Інни Тимчик навчались практичним аспектам написання проектів відповідно до мети, завдань, пріоритетів програми мікрогрантів, а також з урахуванням типових помилок при підготовці проектних пропозицій. Учасниці знайомились з прикладами ефективних і успішних проектів випускниць попередніх Академій, а також дізнавались про можливості програми менторської підтримки та отримання індивідуальних консультацій від досвідчених менторок-тренерок при написанні та доопрацюванні проектів.

 

Отже, вчора когорту випускниць Академії Жіночого Лідерства поповнили 12 активних представниць Музиківської та Великокопанівської об’єднаних територіальних громад Херсонської області, які вже розпочали роботу над своїми проектами і до 12 червня зацікавлені випускниці 16 АЖЛ подадуть свої ініціативи на конкурс. Переможці-грантери будуть оголошені на початку липня 2020 р.

Олена ПАНЧЕНКО

Дивіться також

липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю медичного та реабілітаційного обладнання громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проекту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю різноманітної техніки (побутової, аудіо-, відео-, швейної, тощо) громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю меблів громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.