травень 2020

Випускниці 16-ї Академія Жіночого Лідерства вже готують проєкти на отримання мікро-грантів

«Дуже багато корисного та цікавого дізналась. Cподобалось викладення інформації про написання проєктів: компактно і структуровано. Будемо працювати і звертатись за консультаціями. Дуже дякую за все», – ділиться своїми враженнями випускниця 16-ї Академії Жіночого Лідерства Олена Бєлозоренко.

 

21-22 травня в он-лайн форматі Український Жіночий Фонд провів завершальну 16-ту Академія Жіночого Лідерства для активних та ініціативних жительок Новорайської, Станіславської, Тавричанської ОТГ Херсонської області.

 

Протягом цих двох днів учасниці академії поглибили свої знання із участі в прийнятті рішень в своїх громадах та участі у виборчій кампанії, отримали практичні інструменти для їх ведення. Їхнє навчання проходило на прикладі ефективних світових практик. Вони дізналися на скільки важливою є роль жителів у місцевому самоврядуванні; вчились практичним аспектам написання проєктів з урахуванням поширених помилок при підготовці пропозицій.

 

 

Насамкінець координаторка АЖЛ Олена Панченко презентувала програму мікрогрантів, до якої випускниці академії мають можливість долучитися.

 

Протягом двох днів із випускницями академії працювали досвідчені тренерки АЖЛ Людмила Костенко та Інна Тимчик. Саме вони надаватимуть менторську підтримку майбутнім грантеркам при написанні та доопрацюванні проєктів.

 

«Сьогодні була презентація відкриття Ґендерно-ресурсного центру Бобринецької ОТГ Кіровоградської області. Це гарна історія успіху, реалізований проєкт. Представники громади дуже дякували УЖФ, тренеркам за можливість взяти участь у академії. Зараз цей центр працює дуже успішно. Інші громади хочуть поширювати такий досвід і ми заохочуємо вас перейнятися цією ідеєю», – відзначила присутня на заході представниця Національного демократичного інституту Марія Ковальова.

 

Переконані, що й за результатами цієї 16-ї академії матимемо гарні, сталі ініціативи, які реалізують її випускниці, і якими ділитимемось у майбутньому. Історії успіху минулих академій можна переглянути тут https://www.uwf.org.ua/news/Story

Галина КОЛЕСНИК,

спеціалістка із комунікації УЖФ

 

Академія Жіночого Лідерства (АЖЛ) – це ініціатива Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин та Українського Жіночого Фонду, спрямована на всебічну підтримку жінок-лідерок задля посилення їхньої участі в реформі децентралізації, зокрема в процесах прийняття рішень в громадах.

Проєкт здійснюється у рамках програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати Та Ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США З Міжнародного Розвитку (USAID).

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин та Український Жіночий Фонд є партнерами програми USAID DOBRE.

Дивіться також

червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю спортивного інвентаря та обладнання, спортивних та дитячих майданчиків громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю медичного та реабілітаційного обладнання громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю систем відеоспостереження, освітлення та сигналізації громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.