травень 2020

Випускниці 17-ї академії навчилися готувати проєкти для здобуття мікро-грантів

Сьогодні завершилась 17-а Академія Жіночого Лідерства. Навчання проходило протягом двох днів в он-лайн форматі для активних представниць Галицинівської та Шевченківської громад Миколаївської області. А завтра розпочнеться заключний тренінг для лідерок з Вознесенської ОТГ.

Учасниці академії багато дізнались про участь у прийнятті рішень, місцевому самоврядуванні та зробили для себе відкриття. «Я вражена тим, скільки маю прав і можливостей. Дуже дякую за прості приклади. Я –  членкиня виконкому, але я не знала, що маю стільки прав, як жителька громади», – зазначила випускниця 17-ї Академії Жіночого лідерства Надія Пряженко.

Учасниці заохочено ділитись отриманими знаннями. Завдяки досвідченим тренеркам Оксані Мірошниченко та Ользі Шулик представниці громад дізналися, зокрема, й про участь та застосування ефективних інструментів у виборчій кампанії; написанню проєктів з урахуванням поширених помилок при підготовці пропозицій.

Історіями успіху проєктів випускниць минулих академій надихнула аудиторію координаторка АЖЛ Олена Панченко. На початку 2-го дня тренінгу вона анонсувала старт програми мікрогрантів дял випускниць 17 АЖЛ, а також презентувала її мету, завдання, пріоритети та напрямки ініціатив.

«Сподіваюся, що ваші очікування справдяться і ви подасте гарні проєктні заявки, які реалізуєте в своїх громадах. Це маленькі кроки, які стануть для вас початком великого шляху,» – зазначила Оксана Мірошниченко. Саме вона разом із колежанкою Ольгою Шулік надаватимуть випускницям 17-ої академії менторську підтримку при написанні та доопрацюванні  проєктів..

Історії успіху минулих академій можна переглянути тут https://www.uwf.org.ua/news/Story

Галина КОЛЕСНИК,

спеціалістка із комунікації УЖФ

Академія Жіночого Лідерства (АЖЛ) – це ініціатива Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин та Українського Жіночого Фонду, спрямована на всебічну підтримку жінок-лідерок задля посилення їхньої участі в реформі децентралізації, зокрема в процесах прийняття рішень в громадах.

 

Проєкт здійснюється у рамках програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати Та Ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США З Міжнародного Розвитку (USAID).

 

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин та Український Жіночий Фонд є партнерами програми USAID DOBRE.

Дивіться також

червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю спортивного інвентаря та обладнання, спортивних та дитячих майданчиків громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю медичного та реабілітаційного обладнання громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю систем відеоспостереження, освітлення та сигналізації громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.