червень 2020

Для випускниць 17 Академії Жіночого Лідерства відкрито грантову програму

Без залучення членів громади неможливо ухвалити жодне рішення в законний спосіб. Як це використовувати, зокрема, реалізовуючи майбутні проєкти, знають випускниці 17 Академії Жіночого Лідерства. Це ініціативні жительки Вознесенської ОТГ Миколаївської області, які протягом 28-29 травня пройшли завершальний он-лайн тренінг академії й уже можуть готувати свої проєкти на здобуття мікрогрантів. Для декого незвичний формат навчання був своєрідною авантюрою. Ми радіємо, що сприйняли цей виклик не як перепону, а як нові можливості.

«Підтримані ініціативи мають бути дружніми до жінок, передбачати розширення їхніх можливостей у громадахі особисте зростання жінок-лідерок,» – зазначила координаторка проєкту Олена Панченко, яка презентувала відкриття грантової програми, а насамкінець заходу й менторської підтримки.

 

Такі ж теми, як:  участь жінок у виборчій кампанії та у прийнятті рішень у громадах, практичні аспекти написання проєктів – формування проблеми, мети та завдання, робота із бюджетом тощо протягом двох днів навчання розкрили для учасниць академії тренерки Ольга Шулік та Оксана Мірошниченко. Вони й надаватимуть менторську підтримку майбутнім грантеркам як на етапі підготовки проєктів, так і за потреби при їх доопрацювання після розгляду експертної комісії.

«Кожен день тренінгу мені запам’ятався по-своєму. Однак сьогодні дуже важливо для мене було, що Ви для нас по поличках розклали те, як писати проєкт», – відзначила Наталія Лисогор. Отже, безумовно, чекаємо цікавих ініціатив і надихаймося здобутками учасниць минулих академій тут https://www.uwf.org.ua/news/Story

Галина КОЛЕСНИК,

спеціалістка із комунікації УЖФ

 

Академія Жіночого Лідерства (АЖЛ) – це ініціатива Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин та Українського Жіночого Фонду, спрямована на всебічну підтримку жінок-лідерок задля посилення їхньої участі в реформі децентралізації, зокрема в процесах прийняття рішень в громадах.

Проєкт здійснюється у рамках програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати Та Ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США З Міжнародного Розвитку (USAID).

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин та Український Жіночий Фонд є партнерами програми USAID DOBRE.

Дивіться також

червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю спортивного інвентаря та обладнання, спортивних та дитячих майданчиків громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю медичного та реабілітаційного обладнання громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю систем відеоспостереження, освітлення та сигналізації громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.