червень 2020

Антикризові можливості грантеркам УЖФ пропонує Всесвітній фонд стійкості для дівчат і молодих жінок (Global Resilience Fund for Girls and Young Women)

 

Український Жіночий Фонд разом із іншими жіночими фондами зі всього світу об’єдналися для того, щоб допомогти молодим жінкам і дівчатам подолати виклики і наслідки пандемії. Запрошуємо громадські організації та неформальні об’єднання жінок віком до тридцяти років, подавати заявки на конкурс Global Resilience Fund for Girls and Young Women. Конкурс триває постійно упродовж наступних півроку. Рішення про підтримку ініціатив ухвалюють дівчата й жінки цільових груп.

Які проєкти отримають фінансування

Всесвітній фонд стійкості для дівчат і молодих жінок пропонує гранти обсягом до $5000. Подавати заявки можуть лише ті об’єднання, які вже підтримував Український Жіночий Фонд. Перевага надаватиметься організаціям, які представляють інтереси дівчат і жінок з інвалідністю, ЛБТІ, мешканкам сільської місцевості та зон конфлікту. 


Серед тем, які цікавлять грантодавців:

  • адресна допомога людям, які потрапили у складні життєві обставини;

  • протидія домашньому насильству, в тому числі за допомогою гарячих ліній;

  • робота, пов’язана з реабілітацією після травм;

  • створення можливостей віддаленої роботи і спілкування;

  • діяльність, пов’язана з охороною здоров'я жінок;

  • створення мереж взаємодопомоги та механізмів підтримки;

  • документація порушень прав людини внаслідок COVID-19.


На першому етапі подання проєкту заповнюються лише дані про організацію. Вас попросять вказати контактну особу в Українському Жіночому Фонді, яка координувала вашу роботу за грантом УЖФ. Якщо Український Жіночий Фонд підтвердить, що успішно співпрацював із вашою організацією, ви отримаєте запрошення до наступного етапу конкурсу. 


Подробиці і анкета для грантової заявки – на сайті www.theglobalresiliencefund.org.Всесвітній фонд стійкості для дівчат і молодих жінок 


Ця ініціатива народилась у квітні 2020 року. Фонд об’єднав зусилля близько двадцяти грантодавців на різних континентах, які прагнуть допомогти дівчатам і молодим жінкам у кризі, спричиненій коронавірусом. Серед них UNICEF, Фонд Форда, Глобальний Жіночий Фонд, Український Жіночий Фонд та інші жіночі фонди.  


Усі вони мають свідчення того, що COVID-19 виявив і посилив системні утиски та насильство, від яких і до кризи страждали дівчата й жінки. На додачу, саме вони опиняються на передовій протидії хворобі та її наслідкам. Саме жінки стають доглядальницями і виховательками для близьких, особливо у країнах, де системи медичного і соціального захисту не виконують своїх функцій. Крім того, для жінок-жертв домашнього насильства ізоляція означає опинитися сам на сам із кривдником, без доступу до освіти, здорового спілкування, заробітку. 


Жіночі / феміністичні організації у всьому світі стають локомотивами протидії коронавірусній кризі. Невизначеність, соціальна ізоляція, протистояння насильству – їхня стихія, адже вони десятиліттями працюють у таких умовах. Саме час не лише підтримати їх, а й перейняти їхній дух взаємної підтримки та інструменти взаємодії. Український Жіночий Фонд долучився до глобальної ініціативи не лише для того, щоб оперативно відреагувати на виклики коронавірусу, а й показати всьому світу силу жіночого руху в Україні. 


Всесвітній фонд стійкості для дівчат і молодих жінок бере на себе всі адміністративні витрати, щоб повна сума гранту дійшла до тих, хто потребує допомоги. Заявки приймаються з усіх країн світу. Пріоритети і переможців конкурсу визначають самі жінки цільових груп віком 20-30 років.  

 

Дивіться також

червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю спортивного інвентаря та обладнання, спортивних та дитячих майданчиків громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю медичного та реабілітаційного обладнання громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю систем відеоспостереження, освітлення та сигналізації громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.