червень 2020

В межах проєкту "Голос жінок і лідерство- Україна" оголошується конкурс на участь в онлайн тренінгу: «Планування та проведення адвокаційних кампаній»

Дати: 31 липня-2 серпня 2020 року

Місце проведеня:Zoom
Учасниці: для представниць жіночих правозахисних організацій та жінок- активісток з різних регіонів України
Участь в тренінгу безкоштовна
Тренерка: Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО «Громадський холдинг «Група впливу».


Під час тренінгу ми розглянемо питання:
1.Основні етапи адвокаційної кампанії
2.Аналіз проблеми
3.Звернення громадян та запити на публічну інформацію.
4.Роз’яснення відмінностей, приклади креативних та впливових підписних кампаній.
5.Аналіз зацікавлених сторін
6.Формування списку дій до, під час та після проведення кампании
7.Сім секретів успішної адвокаційної кампанії
Навчальні модулі поєднують теорію та практичні вправи, тести, домашні завдання, що допоможуть учасницям закріпити отримані знання для підготовки і проведення власних адвокаційних кампанійї.

Основний критерій відбору на участь в навчанні:
• згода приділити час та увагу навчанню,
• бажання проводити власні адвокаційні кампанії в майбутньому
• готовність брати участь в запланованих в рамках проєкту заходах

Технічні вимоги
До участі в конкурсі на навчання запрошуються представниці жіночих правозахисних організацій та жінки-активістки з різних регіонів України.
Учасниці мають доступ до мережі Інтернет , погоджуються працювати онлайн та мають мінімальні навички роботи в Zoom та Google.
Учасниці заздалегідь облаштовують своє робоче місце, мають комп’ютер чи ноутбук з камерою та навушники з мікрофоном, дбають про максимальну відсутність сторонніх звуків та мають можливість зосередитися на тренінгу.
Учасниці виконують домашнє завдання та проходять всі етапи тренінгу протягом 3 днів навчання.

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, заповніть, будь ласка, до 26 червня 2020 р. анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1DOoZ7r1GVlJRFMHqzxW1Uacxz9ZfYzE9mCB9Bandtxk/edit

Ваша участь в навчанні буде підтверджена до 10 липня 2020 р.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся, будь ласка, до Анни Вощінкіної, anna.voschinkina@gmail. com
Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» реалізовується за підтримки Уряду Канади та впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund. Відповідальність за зміст інформації несе Міжнародний фонд "Відродження" Опублікована інформація не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Дивіться також

січень 2021
Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним демократичним інститутом (НДІ) здійснює ґендерний моніторинг місцевих виборів, що відбулись 25 жовтня 2020 року. Метою ґендерного моніторингу є комплексний ґендерний аналіз виборчого процесу задля виявлення можливостей та перешкод для участі жінок у виборах та їх обрання до органів місцевого самоврядування.
грудень 2020
Беззаперечні докази того, що антиґендерні рухи – частина політики «поділяй і володарюй», – містяться в дослідженні «Ґендер чи антиґендер. Хто атакує демократію в Україні?». 17 грудня 2020 року на IX Форумі розвитку громадянського суспільства Український Жіночий Фонд провів дискусію про те, як ґендерні наративи впливають на поведінку й безпеку українців та українок, державну політику і позицію України на міжнародній арені.
грудень 2020
У день свого 20-річчя, 21 листопада 2020 року, Український Жіночий Фонд оголосив про відновлення молодіжної програми «Перший крок до успіху» і початок фандрейзингової кампанії. Перший внесок ми вже отримали – в казковий спосіб. Щоб випустити набір дівчат-лідерок у 2021 році, ми збираємо $50 000. Кожен ваш внесок дозволить нам відібрати до програми більше дівчат і зробити їхній «Перший крок до успіху» впевненішим.