червень 2020

В межах проєкту "Голос жінок і лідерство- Україна" оголошується конкурс на участь в онлайн тренінгу: «Планування та проведення адвокаційних кампаній»

Дати: 31 липня-2 серпня 2020 року

Місце проведеня:Zoom
Учасниці: для представниць жіночих правозахисних організацій та жінок- активісток з різних регіонів України
Участь в тренінгу безкоштовна
Тренерка: Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО «Громадський холдинг «Група впливу».


Під час тренінгу ми розглянемо питання:
1.Основні етапи адвокаційної кампанії
2.Аналіз проблеми
3.Звернення громадян та запити на публічну інформацію.
4.Роз’яснення відмінностей, приклади креативних та впливових підписних кампаній.
5.Аналіз зацікавлених сторін
6.Формування списку дій до, під час та після проведення кампании
7.Сім секретів успішної адвокаційної кампанії
Навчальні модулі поєднують теорію та практичні вправи, тести, домашні завдання, що допоможуть учасницям закріпити отримані знання для підготовки і проведення власних адвокаційних кампанійї.

Основний критерій відбору на участь в навчанні:
• згода приділити час та увагу навчанню,
• бажання проводити власні адвокаційні кампанії в майбутньому
• готовність брати участь в запланованих в рамках проєкту заходах

Технічні вимоги
До участі в конкурсі на навчання запрошуються представниці жіночих правозахисних організацій та жінки-активістки з різних регіонів України.
Учасниці мають доступ до мережі Інтернет , погоджуються працювати онлайн та мають мінімальні навички роботи в Zoom та Google.
Учасниці заздалегідь облаштовують своє робоче місце, мають комп’ютер чи ноутбук з камерою та навушники з мікрофоном, дбають про максимальну відсутність сторонніх звуків та мають можливість зосередитися на тренінгу.
Учасниці виконують домашнє завдання та проходять всі етапи тренінгу протягом 3 днів навчання.

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, заповніть, будь ласка, до 26 червня 2020 р. анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1DOoZ7r1GVlJRFMHqzxW1Uacxz9ZfYzE9mCB9Bandtxk/edit

Ваша участь в навчанні буде підтверджена до 10 липня 2020 р.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся, будь ласка, до Анни Вощінкіної, anna.voschinkina@gmail. com
Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» реалізовується за підтримки Уряду Канади та впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund. Відповідальність за зміст інформації несе Міжнародний фонд "Відродження" Опублікована інформація не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Дивіться також

липень 2020
Український Жіночий Фонд, реалізуючи компонент «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, оголошує тендер на виготовлення анімаційного відеоролика.
липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» провів відкритий тендер на закупівлю спортивного інвентаря та обладнання, спортивних та дитячих майданчиків громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів. За результатами тендеру було відібрано трьох постачальників.
липень 2020
Український Жіночий Фонд оголошує тендер на виготовлення десяти відеороликів, які відображають історії успіху проєкту «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» («Рівність заради безпеки»). Проєкт виконує Український Жіночий Фонд за підтримки Європейського Союзу в п’яти областях України.