червень 2020

В межах проєкту "Голос жінок і лідерство- Україна" оголошується конкурс на участь в онлайн тренінгу: «Розбудова коаліцій та партнерств»

В межах проєкту "Голос жінок і лідерство- Україна" оголошується конкурс на участь в онлайн тренінгу: «Розбудова коаліцій та партнерств»
Дати: 07-09 серпня 2020 року.

Тренерка: Галина Корнієнко, БО  Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Місце проведеня:Zoom
Учасниці: для представниць жіночих правозахисних організацій та жінок-активісток з різних регіонів України
Участь в тренінгу безкоштовна

Під час тренінгу ми розглянемо питання:

  1. Загальні принципи партнерства. Участь жінок з вразливих груп в загальному жіночому русі.
  2. Етапи побудови партнерства. Попередній аналіз партнерів
  3. Принципи та формати об’єднання. Формалізація відносин vs Неформальні об’єднання
  4. Механізми партнерства
  5. Підготовка спільних заяв. Робота з публічним наративом
  6. Оцінка ефективності діяльності коаліції/об’єднання.

 Основний критерій відбору на участь в навчанні:
• згода приділити час та увагу навчанню
• намір бути учасницею коаліції , мережі або альянсу
• готовність брати участь в запланованих в рамках проєкту заходах

Технічні вимоги
До участі в конкурсі на навчання запрошуються представниці жіночих правозахисних організацій та жінки-активістки з різних регіонів України.
Учасниці мають доступ до мережі Інтернет , погоджуються працювати онлайн та мають мінімальні навички роботи в Zoom та Google.
Учасниці заздалегідь облаштовують своє робоче місце, мають комп’ютер чи ноутбук з камерою та навушники з мікрофоном, дбають про максимальну відсутність сторонніх звуків та мають можливість зосередитися на тренінгу.
Учасниці виконують домашнє завдання та проходять всі етапи тренінгу протягом 3 днів навчання.

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, заповніть, будь ласка, до 26 червня 2020 р. анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1hnpzQjPLeobNhFytz_2D3qFxSGohurl-3JYFM3sEL_4/edit

Ваша участь в навчанні буде підтверджена до 10 липня 2020 р.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся, будь ласка, до Анни Вощінкіної,anna.voschinkina@gmail. com

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» реалізовується за підтримки Уряду Канади та впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund. Відповідальність за зміст інформації несе Міжнародний фонд "Відродження" Опублікована інформація не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Дивіться також

червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю спортивного інвентаря та обладнання, спортивних та дитячих майданчиків громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю медичного та реабілітаційного обладнання громадськими організаціями Запорізької, Донецької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.
червень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю систем відеоспостереження, освітлення та сигналізації громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.