липень 2020

Український Жіночий Фонд оголошує відкритий тендер на закупівлю меблів для ГО Запорізької, Донецької та Луганської областей

Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» оголошує відкритий тендер на закупівлю меблів громадськими організаціями  Запорізької, Донецької та Луганської областей, які  реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів.  

Дата оголошення про тендер: 01.07.2020

Термін подання тендерних пропозицій: 09.07.2020 

Детальний опис товарів/послуг, наведений  в Додатку 2. 

Термін постачання товарів/послуг: протягом 10 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товарів/послуг має бути включена вартість доставки товару до місця призначення, яке вказане в Додатку 2.

Вимоги до постачальника товарів – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники обладнання, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг; заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можуть забезпечити наявність сертифікатів тощо; мають можливість здійснити доставку у вказаний термін за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом в 3-х екземплярах  (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт). 

Постачальники можуть надавати свої пропозиції на повний перелік обладнання або частину

Учасники тендеру надають організаторам  наступні документи:

  1. Тендерну пропозиція, заповнена за зразком Додаток 1;
  2. Специфікацію товарів на запропоновані позиції за зразком  Додатку 2;
  3. Копію документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  4. Копію документу, що підтверджує податковий статус;
  5. Проект договору поставки товару. 

Значні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
  2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
  3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
  4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг 

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою tender@uwf.org.ua до 05.07.2020 року.

Відповіді на запитання можна переглянути наступного дня 06.07.2020 за посиланням  https://www.uwf.org.ua/news/11851

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником організатору тендеру до 09.07.2020 року на електронну адресу tender@uwf.org.ua з темою листа «Тендер_меблі». 

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 15 години 09.07.2020, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно значних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 13.07.2020 р.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові  погодження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТКИ ДО ТЕНДЕРУ

Дивіться також

липень 2020
Український Жіночий Фонд, реалізуючи компонент «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, оголошує тендер на виготовлення анімаційного відеоролика.
липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» провів відкритий тендер на закупівлю спортивного інвентаря та обладнання, спортивних та дитячих майданчиків громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів. За результатами тендеру було відібрано трьох постачальників.
липень 2020
Український Жіночий Фонд оголошує тендер на виготовлення десяти відеороликів, які відображають історії успіху проєкту «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» («Рівність заради безпеки»). Проєкт виконує Український Жіночий Фонд за підтримки Європейського Союзу в п’яти областях України.