липень 2020

Український Жіночий Фонд оголошує відкритий тендер на виготовлення анімаційного відеоролика

Український Жіночий Фонд, реалізуючи компонент «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в східних регіонах України, оголошує тендер на виготовлення анімаційного відеоролика. 

Завдання: створити анімаційний відеоролик, який зможе розкрити сутність методології Мобілізації громад для розширення можливостей (Community Mobilization for Empowerment або CME), яка є алгоритмом дій і складається з 10 кроків, та показати значення для розвитку громади кожного із них. Методологія СМЕ пропонує покрокову інструкцію, яка дозволяє мобілізувати всіх громадян – жінок і чоловіків – дати їм можливість висловити свою думку і сприяє тому, щоб місцеві органи влади приймали рішення з урахуванням принципів дотримання прав людини і гендерної рівності.

Відеоролик має донести до аудиторії наступне:

 • розкрити суть кожного із десяти кроків методології Мобілізації громад;
 • допомогти зрозуміти їхнє практичне застосування;
 • продемонструвати цінність СМЕ для громади;
 • показати роль кожної зацікавленої сторони у цьому процесі;
 • наголосити на необхідності активної участі жінок та чоловіків, особливо з вразливих груп населення, у процесах управління громадою;
 • продемонструвати успішні результати реалізації методології на практичних прикладах;
 • надихнути та мотивувати усі зацікавлені сторони на поширення підходу СМЕ.

 Більш детальний бриф буде надано компанії-переможниці після завершення процедури тендеру. 

Дата оголошення тендеру: 27.07.2020

Термін подання тендерних пропозицій: 07.08.2020

Технічне завдання - в Додатку 1. 

Вимоги до надавача послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: надавачі послуг, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг; мають можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом в 3-х екземплярах  (договір надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт). 

Учасники тендеру надають організаторам  наступні документи:

 1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду Виконавця та розрахунок вартості послуг (Додаток 2);
 2. Концепцію для одного відеоролика та робочий план із виготовлення 1 відеоролика (Додаток 3) з урахуванням технічного завдання (Додаток 1).
 3. Документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

Пропозиції будуть оцінені на основі якості послуг (40% ваги), кваліфікації команди (30% ваги) та вартості (30% ваги).

Якість пропозиції буде оцінюватися виходячи з наступного:

 • попередній досвід подібних завдань, принаймні один подібний проєкт;
 • здатність генерувати та впроваджувати креативні ідеї, підтверджена відповідним портфоліо;
 • можливість виконання роботи у визначені часові терміни з дотриманням дедлайнів;
 • розуміння принципів ґендерної рівності.

 Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати за електронною адресою tender@uwf.org.ua до 31.07.2020 року. Відповіді на запитання будуть виставлені наступного дня 31.07.2020 за посиланням  https://www.uwf.org.ua/news/11885

 До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення. Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованій версії (у форматі PDF) надіслані учасником організатору тендеру до 07.08.2020 року на електронну адресу tender@uwf.org.ua з темою листа «Тендер_виготовлення відеоролика».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18.00 7 серпня 2020 року, розгляду не підлягатимуть. 

Визначення переможців відбуватиметься у два етапи: організатор попередньо визначить потенційних переможців після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно з істотними критеріями (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але остаточне рішення щодо відбору постачальника послуг прийме після персональної зустрічі з кожним потенційним переможцем, але не пізніше 12.08.2020 року. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. 

Додаткові погодження

Учасник тендеру бере до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення. 

Учасник тендеру, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами. 

 Додатки до тендеру

Дивіться також

липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) в рамках Проєкту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» провів відкритий тендер на закупівлю спортивного інвентаря та обладнання, спортивних та дитячих майданчиків громадськими організаціями Запорізької та Луганської областей, які реалізують грантові проекти за фінансовою підтримкою міжнародних донорів. За результатами тендеру було відібрано трьох постачальників.
липень 2020
Український Жіночий Фонд оголошує тендер на виготовлення десяти відеороликів, які відображають історії успіху проєкту «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» («Рівність заради безпеки»). Проєкт виконує Український Жіночий Фонд за підтримки Європейського Союзу в п’яти областях України.
липень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) запрошує тренерів та тренерок для участі у триденному тренінгу для тренерів (ТоТ) з методології мобілізації громад задля розширення можливостей (Community Mobilization for Empowerment, CME), який відбудеться у Києві 18-20 серпня 2020 року за компонентом «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад для розширення можливостей» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в східних регіонах України.