серпень 2020

Український Жіночий Фонд повторно оголошує тендер на виготовлення десяти відеороликів

Український Жіночий Фонд (УЖФ) повторно оголошує тендер на виготовлення десяти відеороликів, які відображатимуть історії успіху проєкту «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» («Рівність заради безпеки»). Проєкт виконує Український Жіночий Фонд за підтримки Європейського Союзу в п’яти областях України.

 

Завдання:

Виготовити десять відеороликів, які покажуть результати впровадження проєкту в пілотних областях. Очікується, що буде створено по два відеоролика з кожної із областей – Вінницької, Хмельницької, Дніпропетровської, Луганської та Запорізької.

 

Логлайн 1: Історія успіху має показувати зміни, яких вдалося досягти завдяки діяльності регіональної Коаліції 1325 та/або проєктів, реалізованих громадськими організаціями в рамках роботи коаліції за підтримки УЖФ на прикладі конкретної історії. 

 

Логлайн 2: Історія успіху має показувати зміни, як результат комунікаційної кампанії регіональної  Коаліції 1325 на прикладі конкретної історії, але водночас має проглядатися системність та сталість перетворень.

 

Термін подання тендерних пропозицій: 31.08.2020 до 18:00.

 

Технічне завдання – в Додатку 1.

 

Вимоги до надавача послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: надавачі послуг, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для надання послуг; мають можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом в 3-х екземплярах (договір надання послуг, рахунок-фактура, акт виконаних робіт).

 

Учасники тендеру надають організаторам наступні документи:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду Виконавця та розрахунок вартості послуг (Додаток 2);
  2. Концепцію для одного відеоролика та робочий план із виготовлення 1 відеоролика (Додаток 3) з урахуванням технічного завдання (Додаток 1).
  3. Документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

Пропозиції будуть оцінені на основі якості послуг (40% ваги), кваліфікації команди (30% ваги) та вартості (30% ваги).

Якість пропозиції буде оцінюватися виходячи з наступного:

  • попередній досвід подібних завдань, принаймні один подібний проєкт;
  • здатність генерувати та впроваджувати креативні ідеї, підтверджена відповідним портфоліо;
  • можливість виконання роботи у визначені часові терміни з дотриманням дедлайнів;
  • розуміння проблем ґендерної рівності.

 

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати за електронною адресою tender@uwf.org.ua до 24.08.2020 року. Відповіді на запитання будуть виставлені наступного дня 25.08.2020 за посиланням https://www.uwf.org.ua/news/11896

 

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення. Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF, а частина із портфоліо – в документі із активними посиланнями) надіслані учасником організатору тендеру до 18:00 31.08.2020 року на електронну адресу tender@uwf.org.ua з темою листа «Тендер_виготовлення 10 відеороликів».

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 18:00 31 серпня 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

 

Визначення переможців відбуватиметься у два етапи: організатор попередньо визначить потенційних переможців після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно з істотними критеріями (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але остаточне рішення щодо відбору постачальника послуг прийме після персональної зустрічі з кожним потенційним переможцем, але не пізніше 8.09.2020 року.

 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше, ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

 

Додаткові погодження

Учасник тендеру бере до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

 

Учасник тендеру, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТКИ

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.