серпень 2020

Швидкі гранти для жіночих організацій – тривалі зміни для жіночого руху

Невдовзі після початку карантину Український Жіночий Фонд оголосив перший конкурс грантів швидкого реагування. Пропозиції приймалися до 29 березня 2020 року, а вже 1 квітня, всього за 72 години, фонд оголосив рішення про підтримку 10 жіночих організацій на загальну суму 937 290 грн.

Найкращі проєкти обирали з-поміж 139-и надісланих на конкурс. 

Фінансування отримали ініціативи самоорганізації і взаємодопомоги; юридичної і психологічної підтримки; просвітницькі - про охорону здоров'я, доступ до освіти, дистанційної роботи і саморозвитку, реорганізації бізнесу в умовах карантину. Проєкти тривали три місяці. 

Збираємо перший калейдоскоп історій подолань і успіху, перші підсумки, уроки і плани на майбутнє. 


 

Дивіться також

березень 2021
Сексуальна орієнтація, безпека, грантожери, чоловіконенависниці: що змішує людей сумніватись у Марші жінок* і чому варто приєднуватись, а не вагатися. Відповідаємо на закиди аргументовано, виважено і правдиво.
березень 2021
Основні обов’язки: прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків; обробка вхідної та вихідної кореспонденції; забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень; забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо) та ін.
березень 2021
Виклики, рішення, несподіванки антикризових проєктів. Що далі: від реакції до системних змін.