серпень 2020

Швидкі гранти для жіночих організацій – тривалі зміни для жіночого руху

Невдовзі після початку карантину Український Жіночий Фонд оголосив перший конкурс грантів швидкого реагування. Пропозиції приймалися до 29 березня 2020 року, а вже 1 квітня, всього за 72 години, фонд оголосив рішення про підтримку 10 жіночих організацій на загальну суму 937 290 грн.

Найкращі проєкти обирали з-поміж 139-и надісланих на конкурс. 

Фінансування отримали ініціативи самоорганізації і взаємодопомоги; юридичної і психологічної підтримки; просвітницькі - про охорону здоров'я, доступ до освіти, дистанційної роботи і саморозвитку, реорганізації бізнесу в умовах карантину. Проєкти тривали три місяці. 

Збираємо перший калейдоскоп історій подолань і успіху, перші підсумки, уроки і плани на майбутнє. 


 

Дивіться також

травень 2021
Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ) здійснив ґендерний моніторинг місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року. Вже оприлюднено Фінальний звіт за результатами моніторингу.
травень 2021
З 11 по 14 травня 2021 р. пройшла серія заключних 2-денних онлайн тренінгів 21-22 Академії Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 нових об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.
травень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у Волинській обласній раді та Луцькій міській раді; Харківській міській раді; Хмельницькій обласній раді та Хмельницькій міській раді; Чернівецькій обласній раді та Чернівецькій міській раді.