серпень 2020

Швидкі гранти для жіночих організацій – тривалі зміни для жіночого руху

Невдовзі після початку карантину Український Жіночий Фонд оголосив перший конкурс грантів швидкого реагування. Пропозиції приймалися до 29 березня 2020 року, а вже 1 квітня, всього за 72 години, фонд оголосив рішення про підтримку 10 жіночих організацій на загальну суму 937 290 грн.

Найкращі проєкти обирали з-поміж 139-и надісланих на конкурс. 

Фінансування отримали ініціативи самоорганізації і взаємодопомоги; юридичної і психологічної підтримки; просвітницькі - про охорону здоров'я, доступ до освіти, дистанційної роботи і саморозвитку, реорганізації бізнесу в умовах карантину. Проєкти тривали три місяці. 

Збираємо перший калейдоскоп історій подолань і успіху, перші підсумки, уроки і плани на майбутнє. 


Дивіться також

листопад 2020
З 16 по 20 листопада 2020 р. пройшла серія заключних 2-денних онлайн тренінгів 18-20 Академії Жіночого Лідерства для активних жінок з семи нових об’єднаних територіальних громад Франківщини та п’яти громад Тернопільщини.
листопад 2020
Нам сьогодні 20 років! Ми загадуємо бажання і віримо, що разом із вами воно швидко здійсниться.
листопад 2020
Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом запрошує жінок-депутаток, очільниць та лідерок громад взяти участь в Академії Жіночого Лідерства. Якщо Ви бажаєте впливати на життя громади, приймаєте рішення як обрана депутатка чи голова громади або маєте бажання бути залученою до прийняття рішень, але відчуваєте, що Вам не вистачає практичних знань, ми запрошуємо Вас на навчання до Академії Жіночого Лідерства (АЖЛ).