жовтень 2020

Український Жіночий Фонд шукає партнерські організації, які допоможуть в адмініструванні проєктів випускниць Феменкемпу-2020

За підсумками конкурсу грантів, що проходив у межах Феменкемпу-2020, Український Жіночий Фонд обрав дві переможні проєктні пропозиції активісток, які варті уваги і потребують реалізації.

Проте авторки проєктів не належать до громадських організацій. Тож аби їхні ініціативи стали реальністю, дуже важливим є допомога партнерських організацій щодо адміністрування цих проєктів.

Підтримка молодих активісток, підсилення та втілення їхніх задумів задля захисту прав жінок – є дуже важливими для нас та для українського феміністичного руху. Тому зі свого боку Український Жіночий Фонд  гарантує менторство та допомогу в реалізації ініціатив.

Отже якщо ви підтримуєте наші цінності, готові виділити часові ресурси та згодні на допомогу в адмініструванні проєктів активісток-початківиць, є громадською організацією, яка працює з темою захисту прав жінок та дівчат, жіночим лідерством, запрошуємо відгукнутися на наше запрошення.

Для цього просимо заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/bLybALSPHfu8aokD8

Бюджетами проектних пропозицій передбачені адміністративні витрати для громадської організації і ми очікуємо, що проекти триватимуть максимум 3 місяці.

У разі виникнення запитань, щоб дізнатись деталі співпраці звертайтеся до Олександри Мельник, координаторки проектів та програм УЖФ, o.melnyk@uwf.org.ua 0987211723

 

Дивіться також

жовтень 2020
В межах проєкту "Голос жінок і лідерство - Україна" наш партнер МФ "Відродження" оголошується конкурс на участь в онлайн тренінгу «Бюджетна адвокація», який пройде 25 – 27 листопада. Для реєстрації потрібно заповнити аплікаційну форму до 6 листопада
жовтень 2020
Мета конкурсу – обрати 4 регіональні партнери в Київській, Черкаській, Луганській та Закарпатській областях (по одній партнерській організації в області), які допоможуть забезпечити участь жінок і жіночих організацій з цих областей в ініціативах проєкту, а також підтримати залучення віддалених регіонів та недостатньо охоплених територій України.
жовтень 2020
Український Жіночий Фонд (УЖФ) запрошує ініціативних громадянок та громадян України, зацікавлених у впровадженні належного врядування в своїх громадах, взяти участь у дводенному тренінгу з методології мобілізації громад задля розширення можливостей (Community Mobilization for Empowerment, CME), який буде організовано протягом жовтня-листопада 2020 року за компонентом «Просування прав людини та гендерної рівності за допомогою мобілізації громад для розширення можливостей» в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру в східних регіонах України.