жовтень 2020

Український Жіночий Фонд шукає партнерські організації, які допоможуть в адмініструванні проєктів випускниць Феменкемпу-2020

За підсумками конкурсу грантів, що проходив у межах Феменкемпу-2020, Український Жіночий Фонд обрав дві переможні проєктні пропозиції активісток, які варті уваги і потребують реалізації.

Проте авторки проєктів не належать до громадських організацій. Тож аби їхні ініціативи стали реальністю, дуже важливим є допомога партнерських організацій щодо адміністрування цих проєктів.

Підтримка молодих активісток, підсилення та втілення їхніх задумів задля захисту прав жінок – є дуже важливими для нас та для українського феміністичного руху. Тому зі свого боку Український Жіночий Фонд  гарантує менторство та допомогу в реалізації ініціатив.

Отже якщо ви підтримуєте наші цінності, готові виділити часові ресурси та згодні на допомогу в адмініструванні проєктів активісток-початківиць, є громадською організацією, яка працює з темою захисту прав жінок та дівчат, жіночим лідерством, запрошуємо відгукнутися на наше запрошення.

Для цього просимо заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/bLybALSPHfu8aokD8

Бюджетами проектних пропозицій передбачені адміністративні витрати для громадської організації і ми очікуємо, що проекти триватимуть максимум 3 місяці.

У разі виникнення запитань, щоб дізнатись деталі співпраці звертайтеся до Олександри Мельник, координаторки проектів та програм УЖФ, o.melnyk@uwf.org.ua 0987211723

 

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.