жовтень 2020

Український Жіночий Фонд шукає партнерські організації, які допоможуть в адмініструванні проєктів випускниць Феменкемпу-2020

За підсумками конкурсу грантів, що проходив у межах Феменкемпу-2020, Український Жіночий Фонд обрав дві переможні проєктні пропозиції активісток, які варті уваги і потребують реалізації.

Проте авторки проєктів не належать до громадських організацій. Тож аби їхні ініціативи стали реальністю, дуже важливим є допомога партнерських організацій щодо адміністрування цих проєктів.

Підтримка молодих активісток, підсилення та втілення їхніх задумів задля захисту прав жінок – є дуже важливими для нас та для українського феміністичного руху. Тому зі свого боку Український Жіночий Фонд  гарантує менторство та допомогу в реалізації ініціатив.

Отже якщо ви підтримуєте наші цінності, готові виділити часові ресурси та згодні на допомогу в адмініструванні проєктів активісток-початківиць, є громадською організацією, яка працює з темою захисту прав жінок та дівчат, жіночим лідерством, запрошуємо відгукнутися на наше запрошення.

Для цього просимо заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/bLybALSPHfu8aokD8

Бюджетами проектних пропозицій передбачені адміністративні витрати для громадської організації і ми очікуємо, що проекти триватимуть максимум 3 місяці.

У разі виникнення запитань, щоб дізнатись деталі співпраці звертайтеся до Олександри Мельник, координаторки проектів та програм УЖФ, o.melnyk@uwf.org.ua 0987211723

 

Дивіться також

січень 2021
Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним демократичним інститутом (НДІ) здійснює ґендерний моніторинг місцевих виборів, що відбулись 25 жовтня 2020 року. Метою ґендерного моніторингу є комплексний ґендерний аналіз виборчого процесу задля виявлення можливостей та перешкод для участі жінок у виборах та їх обрання до органів місцевого самоврядування.
грудень 2020
Беззаперечні докази того, що антиґендерні рухи – частина політики «поділяй і володарюй», – містяться в дослідженні «Ґендер чи антиґендер. Хто атакує демократію в Україні?». 17 грудня 2020 року на IX Форумі розвитку громадянського суспільства Український Жіночий Фонд провів дискусію про те, як ґендерні наративи впливають на поведінку й безпеку українців та українок, державну політику і позицію України на міжнародній арені.
грудень 2020
У день свого 20-річчя, 21 листопада 2020 року, Український Жіночий Фонд оголосив про відновлення молодіжної програми «Перший крок до успіху» і початок фандрейзингової кампанії. Перший внесок ми вже отримали – в казковий спосіб. Щоб випустити набір дівчат-лідерок у 2021 році, ми збираємо $50 000. Кожен ваш внесок дозволить нам відібрати до програми більше дівчат і зробити їхній «Перший крок до успіху» впевненішим.