жовтень 2020

МФ "Відродження" запрошує для участі в онлайн тренінгу "Бюджетна адвокація"

В межах проєкту "Голос жінок і лідерство - Україна" наш партнер МФ "Відродження" оголошується конкурс на участь в онлайн тренінгу «Бюджетна адвокація»

Дати тренінгів: 25 – 27 листопада  2020 року.

Час: 10.00-14.00

Тренери : Надія Тімошенко, Сергій Жук, БО  «Світло надії», Олена Дмитренко, Інститут Аналітики та адвокації

Місце проведення: Zoom

Учасниці: для представниць жіночих правозахисних організацій та жінок-активісток з різних регіонів України

Участь в тренінгу безкоштовна

Завдання тренінгу:

 1. Ознайомити учасниць з концепцією соціальної підзвітності, яка передбачає участь у всіх етапах прийняття рішення про бюджетне фінансування: розробка політик; бюджетування; моніторинг якості послуг, що надаються; формування політик;
 2. Навчити використовувати цю модель разом з бюджетним аналізом для фокусної бюджетної адвокації  у сфері гендерної політики;
 3. Надати  учасницям тренінгу інформацію про можливості участі НУО в процесах формування політик державними органами влади та розробки процедур їх реалізації;
 4. Надати учасницям тренінгу інформацію про бюджетний процес і можливості участі представників НУО в ньому;
 5. Надати учасницям інформацію про можливості моніторингу державних бюджетів, про існуючі інструментах моніторингу та роботі з відкритими даними;
 6. Покращити навички підготовки аналітичних документів з питань раціонального використання бюджетів;
 7. Ознайомити  з кращими практиками бюджетної адвокації у сфері гендерної політики. Модель відкриття сервісу для жінок «під ключ».
 8. Ознайомити з кращими підходами до побудови партнерства та комунікації  із владою

 Основний критерій відбору на участь в навчанні:

 • мотивація щодо навчання з тематики «бюджетна адвокація»
 • готовність працювати три дні в онлайн режимі
 • готовність брати участь в запланованих в рамках проєкту заходах

Технічні вимоги

 • До участі в конкурсі на навчання запрошуються представниці жіночих правозахисних організацій та жінки-активістки з різних регіонів України.
 • Учасниці мають доступ до мережі Інтернет , погоджуються працювати онлайн та мають мінімальні навички роботи в Zoom та Google.
 • Учасниці заздалегідь облаштовують своє робоче місце, мають комп’ютер чи ноутбук з камерою та навушники з мікрофоном, дбають про максимальну відсутність сторонніх звуків та мають можливість зосередитися на тренінгу.
 • Учасниці виконують домашнє завдання та проходять всі етапи тренінгу протягом 3 днів навчання.

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, заповніть, будь ласка, анкету до 6 листопада 2020 р.

https://docs.google.com/forms/d/1OKQgm7sNfeIrgyhDfdALXUg-Xl3rI7-vXoPPhF9nhAc/edit

 Ваша участь буде підтверджена до 13 листопада 2020 р. листом на вказану вами електронну адресу.

Будь ласка, будьте уважні, заповнюючи поле електронна адреса. Помилка в адресі не дозволить вам отримати подальшу інформацію.

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» реалізовується за підтримки Уряду Канади та впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе Міжнародний фонд “Відродження” Опублікована інформація не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Дивіться також

листопад 2020
З 16 по 20 листопада 2020 р. пройшла серія заключних 2-денних онлайн тренінгів 18-20 Академії Жіночого Лідерства для активних жінок з семи нових об’єднаних територіальних громад Франківщини та п’яти громад Тернопільщини.
листопад 2020
Нам сьогодні 20 років! Ми загадуємо бажання і віримо, що разом із вами воно швидко здійсниться.
листопад 2020
Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом запрошує жінок-депутаток, очільниць та лідерок громад взяти участь в Академії Жіночого Лідерства. Якщо Ви бажаєте впливати на життя громади, приймаєте рішення як обрана депутатка чи голова громади або маєте бажання бути залученою до прийняття рішень, але відчуваєте, що Вам не вистачає практичних знань, ми запрошуємо Вас на навчання до Академії Жіночого Лідерства (АЖЛ).