жовтень 2020

МФ "Відродження" запрошує для участі в онлайн тренінгу "Бюджетна адвокація"

В межах проєкту "Голос жінок і лідерство - Україна" наш партнер МФ "Відродження" оголошується конкурс на участь в онлайн тренінгу «Бюджетна адвокація»

Дати тренінгів: 25 – 27 листопада  2020 року.

Час: 10.00-14.00

Тренери : Надія Тімошенко, Сергій Жук, БО  «Світло надії», Олена Дмитренко, Інститут Аналітики та адвокації

Місце проведення: Zoom

Учасниці: для представниць жіночих правозахисних організацій та жінок-активісток з різних регіонів України

Участь в тренінгу безкоштовна

Завдання тренінгу:

 1. Ознайомити учасниць з концепцією соціальної підзвітності, яка передбачає участь у всіх етапах прийняття рішення про бюджетне фінансування: розробка політик; бюджетування; моніторинг якості послуг, що надаються; формування політик;
 2. Навчити використовувати цю модель разом з бюджетним аналізом для фокусної бюджетної адвокації  у сфері гендерної політики;
 3. Надати  учасницям тренінгу інформацію про можливості участі НУО в процесах формування політик державними органами влади та розробки процедур їх реалізації;
 4. Надати учасницям тренінгу інформацію про бюджетний процес і можливості участі представників НУО в ньому;
 5. Надати учасницям інформацію про можливості моніторингу державних бюджетів, про існуючі інструментах моніторингу та роботі з відкритими даними;
 6. Покращити навички підготовки аналітичних документів з питань раціонального використання бюджетів;
 7. Ознайомити  з кращими практиками бюджетної адвокації у сфері гендерної політики. Модель відкриття сервісу для жінок «під ключ».
 8. Ознайомити з кращими підходами до побудови партнерства та комунікації  із владою

 Основний критерій відбору на участь в навчанні:

 • мотивація щодо навчання з тематики «бюджетна адвокація»
 • готовність працювати три дні в онлайн режимі
 • готовність брати участь в запланованих в рамках проєкту заходах

Технічні вимоги

 • До участі в конкурсі на навчання запрошуються представниці жіночих правозахисних організацій та жінки-активістки з різних регіонів України.
 • Учасниці мають доступ до мережі Інтернет , погоджуються працювати онлайн та мають мінімальні навички роботи в Zoom та Google.
 • Учасниці заздалегідь облаштовують своє робоче місце, мають комп’ютер чи ноутбук з камерою та навушники з мікрофоном, дбають про максимальну відсутність сторонніх звуків та мають можливість зосередитися на тренінгу.
 • Учасниці виконують домашнє завдання та проходять всі етапи тренінгу протягом 3 днів навчання.

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, заповніть, будь ласка, анкету до 6 листопада 2020 р.

https://docs.google.com/forms/d/1OKQgm7sNfeIrgyhDfdALXUg-Xl3rI7-vXoPPhF9nhAc/edit

 Ваша участь буде підтверджена до 13 листопада 2020 р. листом на вказану вами електронну адресу.

Будь ласка, будьте уважні, заповнюючи поле електронна адреса. Помилка в адресі не дозволить вам отримати подальшу інформацію.

Проєкт «Голос жінок і лідерство – Україна» реалізовується за підтримки Уряду Канади та впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе Міжнародний фонд “Відродження” Опублікована інформація не завжди відображає погляди Уряду Канади і УЖФ.

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.