листопад 2020

Діалог про реформи: ґендерна політика

25 листопада 2020 року (середа) з 12.00 по 13.15 відбудеться дискусія про те, наскільки і яким чином принципи ґендерної рівності враховані в ключових реформах України.  

Дискусія відбудеться в рамках Форуму «Діалоги про реформи» і в межах підготовки до «Ukraine Reform Conference» – ключової щорічної події, на якій світові експерти дають оцінку прогресу реформ в Україні. В основу обговорень лягають галузеві брифи з питань реформ, підготовлені громадським експертним середовищем. 

Вперше до тем брифів включено питання ґендерної рівності. 

Чи є місце принципам ґендерної рівності в ключових реформах України на 2021 рік? Чи можливо забезпечити наскрізне врахування цих принципів у реформах децентралізації, виборчої реформи та й в усіх інших сферах?

Запрошуємо вас почути думки експерток, висловити власну позицію і рекомендації.  

Щоб отримати лінк на zoom конференцію, слід пройти реєстрацію: https://zoom.us/webinar/register/WN_uIR3vtEaTQuR2_fLC4JSUA  

 

Український Жіночий Фонд, у співпраці з Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ, сприяв об’єднанню зусиль експерток з ґендерних питань для розробки брифу «Врахування принципів ґендерної рівності в реформах». З текстами всіх галузевих брифів Ви можете ознайомитися за посиланням: https://rb.gy/zrtvtl


Висловлюємо подяку ВГО «Центр – Розвиток демократії», ГО «Інститут ґендерних програм», ГО «Жіночий ветеранський рух», ГО «ЕдКемп Україна», ГО «Ґендерний інформаційно аналітичний центр «КРОНА», ГО «Трудові ініціативи», Українська фундація громадського здоров’я, Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних» та рецензенткам Марині Руденко та Ларисі Кобелянській за внесок у розробку брифу. 

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.