листопад 2020

Діалог про реформи: ґендерна політика

25 листопада 2020 року (середа) з 12.00 по 13.15 відбудеться дискусія про те, наскільки і яким чином принципи ґендерної рівності враховані в ключових реформах України.  

Дискусія відбудеться в рамках Форуму «Діалоги про реформи» і в межах підготовки до «Ukraine Reform Conference» – ключової щорічної події, на якій світові експерти дають оцінку прогресу реформ в Україні. В основу обговорень лягають галузеві брифи з питань реформ, підготовлені громадським експертним середовищем. 

Вперше до тем брифів включено питання ґендерної рівності. 

Чи є місце принципам ґендерної рівності в ключових реформах України на 2021 рік? Чи можливо забезпечити наскрізне врахування цих принципів у реформах децентралізації, виборчої реформи та й в усіх інших сферах?

Запрошуємо вас почути думки експерток, висловити власну позицію і рекомендації.  

Щоб отримати лінк на zoom конференцію, слід пройти реєстрацію: https://zoom.us/webinar/register/WN_uIR3vtEaTQuR2_fLC4JSUA  

 

Український Жіночий Фонд, у співпраці з Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ, сприяв об’єднанню зусиль експерток з ґендерних питань для розробки брифу «Врахування принципів ґендерної рівності в реформах». З текстами всіх галузевих брифів Ви можете ознайомитися за посиланням: https://rb.gy/zrtvtl


Висловлюємо подяку ВГО «Центр – Розвиток демократії», ГО «Інститут ґендерних програм», ГО «Жіночий ветеранський рух», ГО «ЕдКемп Україна», ГО «Ґендерний інформаційно аналітичний центр «КРОНА», ГО «Трудові ініціативи», Українська фундація громадського здоров’я, Ліга захисту прав жінок «Гармонія Рівних» та рецензенткам Марині Руденко та Ларисі Кобелянській за внесок у розробку брифу. 

Дивіться також

листопад 2020
З 16 по 20 листопада 2020 р. пройшла серія заключних 2-денних онлайн тренінгів 18-20 Академії Жіночого Лідерства для активних жінок з семи нових об’єднаних територіальних громад Франківщини та п’яти громад Тернопільщини.
листопад 2020
Нам сьогодні 20 років! Ми загадуємо бажання і віримо, що разом із вами воно швидко здійсниться.
листопад 2020
Український Жіночий Фонд у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом запрошує жінок-депутаток, очільниць та лідерок громад взяти участь в Академії Жіночого Лідерства. Якщо Ви бажаєте впливати на життя громади, приймаєте рішення як обрана депутатка чи голова громади або маєте бажання бути залученою до прийняття рішень, але відчуваєте, що Вам не вистачає практичних знань, ми запрошуємо Вас на навчання до Академії Жіночого Лідерства (АЖЛ).