листопад 2020

Український Жіночий Фонд відновлює молодіжну програму "Перший крок до успіху"

Нам сьогодні 20 років! Ми загадуємо бажання і віримо, що разом із вами воно швидко здійсниться.

 

Ми почали планували свій ювілей майже рік тому. В таку «дорослу» круглу дату хотілось і великих публічних заходів, і затишних зустрічей у вузьких колах, і вечірок у себе, і мандрівок до вас. Ми брейнстормили і планували, розподіляли обов’язки між членкинями правління УЖФ. Тоді ми не могли уявити ані карантину, ані того, що наша наставниця Марта Коломиєць допомагатиме нашим задумам уже з інших світів.

 

Сьогодні ми не можемо святкувати і приймати гостей. Але ні зміни, ні втрати не зупинять наш рух уперед – до втілення мрій про кращий і справедливіший світ для жінок і дівчат.

 

Нам 20, ми молоді, повні сил і бажань. І ми хочемо, щоб у жіночий / феміністичний рух вливалося дедалі більше дівчат, для яких ґендерна рівність буде способом життя, а фемінізм – рецептом успіху.  

 

У день свого ювілею ми оголошуємо про відновлення молодіжної програми «Перший крок до успіху». Програму придумала Марта Коломиєць і протягом 11 років була її ідейною натхненницею. З 2020-го року молодіжна програма Українського Жіночого Фонду носитиме ім’я Марти Коломиєць. Ми певні, що Марта схвалила б наше рішення. Перший внесок для молодіжної програми ми вже отримали – в казковий спосіб. Щоб у 2021 році оновлений «Перший крок» випустив перший набір дівчат-лідерок, залишилось зібрати $44 000. Із вдячністю починаємо приймати подарунки від усіх, хто вірить у нашу мрію. А де наша чарівна скринька для подарунків, розповімо наступного тижня.

 

Дивіться також

грудень 2020
Беззаперечні докази того, що антиґендерні рухи – частина політики «поділяй і володарюй», – містяться в дослідженні «Ґендер чи антиґендер. Хто атакує демократію в Україні?». 17 грудня 2020 року на IX Форумі розвитку громадянського суспільства Український Жіночий Фонд провів дискусію про те, як ґендерні наративи впливають на поведінку й безпеку українців та українок, державну політику і позицію України на міжнародній арені.
грудень 2020
У день свого 20-річчя, 21 листопада 2020 року, Український Жіночий Фонд оголосив про відновлення молодіжної програми «Перший крок до успіху» і початок фандрейзингової кампанії. Перший внесок ми вже отримали – в казковий спосіб. Щоб випустити набір дівчат-лідерок у 2021 році, ми збираємо $50 000. Кожен ваш внесок дозволить нам відібрати до програми більше дівчат і зробити їхній «Перший крок до успіху» впевненішим.
грудень 2020
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс швидких грантів для жіночих/феміністичних організацій, які впоралися з безліччю нових викликів, спричинених пандемією, складними форматами роботи та зміною пріоритетів, збільшенням навантаження і розв’язанням непростих задач. Ми хочемо підтримати тих, хто потребує перезавантаження, підсилення стійкості та поповнення енергетичних ресурсів – щоб робота команд у наступному році була злагодженою й ефективною. Для нас це і є найпершою феміністичною цінністю: турбота про себе і одна про одну, підтримка та сестринство.