листопад 2020

Український Жіночий Фонд відновлює молодіжну програму "Перший крок до успіху"

Нам сьогодні 20 років! Ми загадуємо бажання і віримо, що разом із вами воно швидко здійсниться.

 

Ми почали планували свій ювілей майже рік тому. В таку «дорослу» круглу дату хотілось і великих публічних заходів, і затишних зустрічей у вузьких колах, і вечірок у себе, і мандрівок до вас. Ми брейнстормили і планували, розподіляли обов’язки між членкинями правління УЖФ. Тоді ми не могли уявити ані карантину, ані того, що наша наставниця Марта Коломиєць допомагатиме нашим задумам уже з інших світів.

 

Сьогодні ми не можемо святкувати і приймати гостей. Але ні зміни, ні втрати не зупинять наш рух уперед – до втілення мрій про кращий і справедливіший світ для жінок і дівчат.

 

Нам 20, ми молоді, повні сил і бажань. І ми хочемо, щоб у жіночий / феміністичний рух вливалося дедалі більше дівчат, для яких ґендерна рівність буде способом життя, а фемінізм – рецептом успіху.  

 

У день свого ювілею ми оголошуємо про відновлення молодіжної програми «Перший крок до успіху». Програму придумала Марта Коломиєць і протягом 11 років була її ідейною натхненницею. З 2020-го року молодіжна програма Українського Жіночого Фонду носитиме ім’я Марти Коломиєць. Ми певні, що Марта схвалила б наше рішення. Перший внесок для молодіжної програми ми вже отримали – в казковий спосіб. Щоб у 2021 році оновлений «Перший крок» випустив перший набір дівчат-лідерок, залишилось зібрати $44 000. Із вдячністю починаємо приймати подарунки від усіх, хто вірить у нашу мрію. А де наша чарівна скринька для подарунків, розповімо наступного тижня.

 

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.