грудень 2020

Стратегія реагування жіночих громадських організацій та жіночого руху на COVID-19 і його наслідки. Презентація

10 грудня 2020 р., 15.00 – 16.00. Онлайн: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZErfuCtrjwqGt2bVbKpLwnTy6CLcKw_9y0C

Громадські й урядові організації, благодійні фонди і міжнародні донори – всі зараз підбивають підсумки року і визначають стратегічні пріоритети діяльності в постковідному світі. Що слід врахувати, щоб виклики пандемії коронавірусу дали поштовх до кращого розуміння і дотримання прав жінок, а не поглиблення проблем?

Пандемія змушує громадські організації розриватися між відповідями на нові виклики і впливом на політики. Розв’язувати нагальні проблеми важливо, але зараз як ніколи важливо говорити про системні зміни в новому постковід-світі. Стратегія жіночого/феміністичного руху у відповідь на COVID-19 – саме про це. І це спільне напрацювання жіночих/феміністичних організацій, які вміють діяти на випередження і досягати змін.

Український Жіночий Фонд профасилітував дискусії і впорядкував Стратегію, яка дозволяє побачити в ситуації і виклики, і можливості, пропонує рішення. Запрошуємо вас першими познайомитися з остаточною версією Стратегії та посприяти тому, щоб вона стала дороговказом для людей та інституцій, які впливають на ґендерну політику. 

Учасники презентації:

Матті Маасікас, Посол Європейського Союзу в Україні;

Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань ґендерної політики;

Наталія Карбовська, директорка зі стратегічного розвитку Українського Жіночого Фонду;

Наталія Тарасенко, Голова МГО «Паритет», м. Житомир;

Світлана Дубина, Голова ГО «ВІСЬ», м. Вінниця;

Оксана Мірошниченко, Голова ГО “Жіночий інформаційно-координаційний центр”, м. Дніпро.

 

Кому і навіщо важливо взяти участь у презентації Стратегії жіночого/феміністичного руху у відповідь на COVID-19?

-          представницям жіночих /феміністичних організацій, активісткам жіночого руху – щоб не лише реагувати на кризу, а системно досягати цілей;

-          донорським організаціям – щоб відповідати на реальні потреби цільових аудиторій і спиратися на їхні рішення;

-          політикиням, стратегиням і лідеркам думок – щоб дізнаватися про тренди громадського і, зокрема, жіночого руху з першоджерел.

 

 

У результаті всі учасниці та учасники зможуть обговорити:

-          бачення розвитку жіночого / феміністичного руху в Україні в післякоронавірусному світі;

-          детальну та узгоджену Стратегію відповіді жіночого/феміністичного руху на виклики пандемії;

-          практичні інструменти скоординованої роботи для громадських організацій, які захищають права жінок та дівчат в Україні.

 

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZErfuCtrjwqGt2bVbKpLwnTy6CLcKw_9y0C

  

Формат: онлайн на платформі Zoom.

 

Робочі мови: українська і англійська із синхронним перекладом.

 

Стратегія розроблена в межах проєкту «Жіночий рух – в авангарді реагування на виклики COVID-19 в Україні» за підтримки Європейського Союзу.

 

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.