грудень 2020

Гранти швидкого перезавантаження

Напередодні Нового Року хтось підбиває підсумки, хтось будує плани на наступний рік і мріє, що він буде кращим за попередній, хтось шукає магію і вірить у дива, а ми хочемо надихнути і подбати про тих, хто цілий рік робили наш світ безпечнішим, дружнім, інклюзивним, здоровішим та комфортним.

Український Жіночий Фонд оголошує конкурс швидких грантів для жіночих/феміністичних організацій, які впоралися з безліччю нових викликів, спричинених пандемією, складними форматами роботи та зміною пріоритетів, збільшенням навантаження і розв’язанням непростих задач. Ми хочемо підтримати тих, хто потребує перезавантаження, підсилення стійкості та поповнення енергетичних ресурсів – щоб робота команд у наступному році була злагодженою й ефективною. Для нас це і є найпершою феміністичною цінністю: турбота про себе і одна про одну, підтримка та сестринство.

Мета конкурсу: допомогти правозахисницям відновити внутрішні ресурси та силу, зберегти психологічну рівновагу, набути внутрішного балансу і гармонії, позбутися тривоги й напруги, поліпшити якість життя.

Підтримка може включати реабілітаційні курси для всієї команди, юридичні консультації та фінансову допомогу на психотерапевтичну підтримку групу, проведення ретриту (святкування Нового Року), тренінгу з протидії вигоранню, колективне відвідування йоги, спортивні заняття для команди тощо.

Сума підтримки: до 33 000 грн.

Кінцевий термін подання заявок: 18 грудня 2020.

Оголошення результатів конкурсу: 21 грудня.

Тривалість проєкту: до 2 місяців.

Процедура подачі заявок: зацікавленим організаціям слід подавати аплікаційні форми на електронну скриньку grants@uwf.org.ua до 18:00, 18 грудня 2020 року. Будь ласка, зазначте назву конкурсу «Гранти швидкого перезавантаження» в темі листа.

УЖФ підтвердить реєстрацію проєкту електронним листом. Проєкти, подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Усі проєкти будуть розглянуті Експертною комісією протягом 72 годин. Рішення про підтримку буде оголошено 21 грудня 2020 року.

  Ми запрошуємо подаватися для отримання відповідної підтримки організації, які:

-          працюють у сфері захисту прав жінок та дівчат;

-          спрямовують свою діяльність на захист прав жінок, які зіштовхуються з множинною дискримінацією та різними видами насильства;

-          працюють на території України.

Конкурс став можливим за  сприяння filia.die frauenstiftung, жіночого фонду з Німеччини. Це вкотре підтверджує нашу ідею про важливість солідарності в непрості часи, допомоги та підтримки одна одної.

Дивіться також

квітень 2021
З 5 по 16 квітня з успіхом пройшли 3-денні онлайн тренінги 21 та 22 Академій Жіночого Лідерства для активних жінок з 7 об'єднаних територіальних громад 4-ої когорти з Чернігівської області. 86 мотивованих представниць й справжніх жінок-лідерок зі Сновської, Корюківської, Ніжинської, Лосинівської, Менської, Сосницької та Новгород-Сіверської ОТГ долучились до участі в Академії Жіночого Лідерства – унікальному компоненті програми DOBRE, що орієнтований на створення нових можливостей для місцевих жінок і вже 4-ий рік поспіль з великим успіхом впроваджується в Україні Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом за підтримки USAID.
квітень 2021
Цьогоріч Хмельницький уперше вийшов на Марш жінок. Це одне з чотирнадцяти міст, які провели феміністичну акцію 8 березня наживо. Що надихає, дивує і змушує замислюватися; як жінки впливають на безпеку і мир у громадах; яким буде Марш жінок через п’ять років? Про це ми запитали Вікторію Пархомець, одну з організаторок дебютного Маршу в Хмельницькому.
квітень 2021
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс на вакансії Координаторок/ів Секретаріатів депутатських груп з гендерних питань (ДГГП) у радах Житомирській, Чернігівській міських та Львівській, Одеській обласних.