грудень 2020

Гранти швидкого перезавантаження

Напередодні Нового Року хтось підбиває підсумки, хтось будує плани на наступний рік і мріє, що він буде кращим за попередній, хтось шукає магію і вірить у дива, а ми хочемо надихнути і подбати про тих, хто цілий рік робили наш світ безпечнішим, дружнім, інклюзивним, здоровішим та комфортним.

Український Жіночий Фонд оголошує конкурс швидких грантів для жіночих/феміністичних організацій, які впоралися з безліччю нових викликів, спричинених пандемією, складними форматами роботи та зміною пріоритетів, збільшенням навантаження і розв’язанням непростих задач. Ми хочемо підтримати тих, хто потребує перезавантаження, підсилення стійкості та поповнення енергетичних ресурсів – щоб робота команд у наступному році була злагодженою й ефективною. Для нас це і є найпершою феміністичною цінністю: турбота про себе і одна про одну, підтримка та сестринство.

Мета конкурсу: допомогти правозахисницям відновити внутрішні ресурси та силу, зберегти психологічну рівновагу, набути внутрішного балансу і гармонії, позбутися тривоги й напруги, поліпшити якість життя.

Підтримка може включати реабілітаційні курси для всієї команди, юридичні консультації та фінансову допомогу на психотерапевтичну підтримку групу, проведення ретриту (святкування Нового Року), тренінгу з протидії вигоранню, колективне відвідування йоги, спортивні заняття для команди тощо.

Сума підтримки: до 33 000 грн.

Кінцевий термін подання заявок: 18 грудня 2020.

Оголошення результатів конкурсу: 21 грудня.

Тривалість проєкту: до 2 місяців.

Процедура подачі заявок: зацікавленим організаціям слід подавати аплікаційні форми на електронну скриньку grants@uwf.org.ua до 18:00, 18 грудня 2020 року. Будь ласка, зазначте назву конкурсу «Гранти швидкого перезавантаження» в темі листа.

УЖФ підтвердить реєстрацію проєкту електронним листом. Проєкти, подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Усі проєкти будуть розглянуті Експертною комісією протягом 72 годин. Рішення про підтримку буде оголошено 21 грудня 2020 року.

  Ми запрошуємо подаватися для отримання відповідної підтримки організації, які:

-          працюють у сфері захисту прав жінок та дівчат;

-          спрямовують свою діяльність на захист прав жінок, які зіштовхуються з множинною дискримінацією та різними видами насильства;

-          працюють на території України.

Конкурс став можливим за  сприяння filia.die frauenstiftung, жіночого фонду з Німеччини. Це вкотре підтверджує нашу ідею про важливість солідарності в непрості часи, допомоги та підтримки одна одної.

Дивіться також

грудень 2020
Беззаперечні докази того, що антиґендерні рухи – частина політики «поділяй і володарюй», – містяться в дослідженні «Ґендер чи антиґендер. Хто атакує демократію в Україні?». 17 грудня 2020 року на IX Форумі розвитку громадянського суспільства Український Жіночий Фонд провів дискусію про те, як ґендерні наративи впливають на поведінку й безпеку українців та українок, державну політику і позицію України на міжнародній арені.
грудень 2020
У день свого 20-річчя, 21 листопада 2020 року, Український Жіночий Фонд оголосив про відновлення молодіжної програми «Перший крок до успіху» і початок фандрейзингової кампанії. Перший внесок ми вже отримали – в казковий спосіб. Щоб випустити набір дівчат-лідерок у 2021 році, ми збираємо $50 000. Кожен ваш внесок дозволить нам відібрати до програми більше дівчат і зробити їхній «Перший крок до успіху» впевненішим.
грудень 2020