лютий 2021

Тендер на обрання постачальників послуг друку, макетування та дизайну

Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує відкритий тендер на постачання послуг друку, макетування, дизайну та тиражування для програм та проектів Фонду.

Учасники тендеру: організації або фізичні особи-підприємці, які мають досвід надання зазначених послуг, зокрема, для громадських організацій та виконавців проектів міжнародної технічної допомоги. За результатами тендеру буде обрано декілька постачальників послуг друку, макетування та дизайну.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що після оголошення результатів тендеру з кожним постачальником буде укладено договір, за яким протягом року постачальник буде періодично залучатися до виготовлення друкованої продукції для окремих програм і проектів УЖФ.  

Вимоги до потенційних постачальників послуг: 

  • Досвід надання вищезазначених послуг не менше 5-ти років;
  • Досвід надання послуг громадським організаціям та проектам міжнародної технічної допомоги;
  • Позитивний імідж та надійна ділова і професійна репутація;
  • Здатність виконувати завдання в означені терміни, іноді доволі стислі.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника, розрахунок вартості послуг та умови співпраці;
  2. Для фізичних осіб-підприємців - документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги;
  3. Фото зразків друкованої продукції, що виготовлялася раніше.

Просимо надсилати Ваші пропозиції за адресою tender@uwf.org.ua до 25 лютого 2021 року включно з позначкою до теми листа «Друк-макетування».

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ ПОСТАЧАЛЬНИКА

Дивіться також

березень 2021
Сексуальна орієнтація, безпека, грантожери, чоловіконенависниці: що змішує людей сумніватись у Марші жінок* і чому варто приєднуватись, а не вагатися. Відповідаємо на закиди аргументовано, виважено і правдиво.
березень 2021
Основні обов’язки: прийом та скеровування вхідних і вихідних дзвінків; обробка вхідної та вихідної кореспонденції; забезпечення кур’єрської доставки документів та поштових відправлень; забезпечення щоденної роботи офісу і організація матеріально-технічного забезпечення (технічне обслуговування і ремонт оргтехніки, контакти з експлуатаційними службами, облік і замовлення канцтоварів тощо) та ін.
березень 2021
Виклики, рішення, несподіванки антикризових проєктів. Що далі: від реакції до системних змін.